3622-20 - Fshesë e jashtme
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

3622-20 - Fshesë e jashtme

Për pastrimin e oborrit.

19,08 EUR

15,64 EUR Tatimi i përjashtuar

Non ci sono ancora recensioni
Mbylle
100% pagesa të sigurta
Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.

Oferta juaj është pranuar, ju lutemi kontrolloni kutinë tuaj postare.

3622-20 - Fshesë e jashtme
  • Përdorni pikë në vend të presjes

Duke u ngarkuar

Mbështetje telefonike për informacion përpara blerjes.

Asistencë pas shitjes për instalimin e produktit.

Përshkrim

Fshesa e jashtme combisystem GARDENA është ideale për përdorim në kopsht dhe në zonat e jashtme të shtëpisë.

Falë gjerësisë prej 45 cm dhe trupit të bërë nga plastika rezistente ndaj goditjeve me cilësi të lartë, fshesa e fortë mund të përdoret për shumë përdorime.

Qimet e lëmuara dhe me cilësi të lartë polipropileni lejojnë rezultate të shkëlqyera dhe pastrim efektiv.

Kruajtësi i integruar në fshesë heq papastërtitë e forta ose gjethet e lagura.

Fshesa e jashtme është e përshtatshme për të gjitha dorezat e combisystem GARDENA, megjithëse GARDENA rekomandon një dorezë prej 130 ose 150 cm, në varësi të lartësisë.

Garancia ka një kohëzgjatje prej 25 vjetësh.

Fleta e të dhënave
Gardena
3622-20
4078500017381
Produkte te Lidhura