27,13 € 33,49 € -19%
Catalog
Există 5320 produse.
BC 20/50-MF - Pompă de canalizare trifazată, cu două canale, de 2 CP
Debit de până la 850 l/min (51 m³/h). Înălțime de pompare de până la 17 m. Motor de 1,5 kW (2 CP).
680,71 €
1.173,64 €
| Conectarea motorului | TRIFAZAT |
| Putere (CP) | 2 |
| Debit maxim (l/min) | 750 |
| Înălțime maximă (m) | 15 |
2,90 €
14,51 €
| Capacitate rezervor (litri) | 2 |
Distribuitor de ieșire cu 4 căi de 1"
Ultimele articole în stoc
Pentru a conecta patru dispozitive diferite la robinet.
3,50 €
17,50 €
| Dimensiunea atacului | 1 " |
Conector rapid pentru țevi de 1/2" IEȘIRE
Pentru conectarea la robinet.
0,30 €
1,50 €
| Dimensiunea atacului | 1/2 " |
Racord de reparație de 1/2" OUTLET
Pentru a repara cu ușurință țevile.
0,30 €
1,50 €
| Dimensiunea atacului | 1/2 " |
Ieșire robinet de 1/2"
Soclu cu conexiune filetată și cuplare rapidă.
0,30 €
1,50 €
| Dimensiunea atacului | 1/2 " |
Conector rapid pentru țevi de 1/2" IEȘIRE
Pentru conectarea la robinet.
0,30 €
1,50 €
| Dimensiunea atacului | 1/2 " |
Conector furtun 16 mm IEȘIRE
Ultimele articole în stoc
0,30 €
1,50 €
TOP 3 - VORTEX (10m) - Pompă electrică de drenaj de 0,75 CP pentru apă murdară OFERTĂ
Ultimele articole în stoc
Debit de până la 170 l/min (10,2 m³/h). Înălțime de pompare de până la 8,7 m. Motor de 0,55 kW (0,75 CP). Cablu de 10 metri cu ștecher Schuko.
149,08 €
286,70 €
| Conectarea motorului | MONOFAZAT |
| Putere (CP) | 0,75 |
| Debit maxim (l/min) | 170 |
| Înălțime maximă (m) | 8,7 |
OFERTĂ pompă submersibilă 4SR 6/4 S-HYD - 150 litri
Ultimele articole în stoc
PARTE HIDRAULICĂ. FĂRĂ MOTOR. Debit de până la 150 l/min (1,8 m³/h). Înălțime de pompare de până la 25,5 metri.
130,69 €
251,32 €
| Putere (CP) | 0,75 |
| Debit maxim (l/min) | 150 |
| Înălțime maximă (m) | 25,5 |
FUTURE JET 2AX - Pompă electrică autoamorsantă trifazată de 1,25 CP OFERTĂ
Ultimele articole în stoc
Debit de până la 120 l/min (3,5 m³/h). Înălțime de pompare de până la 56 m. Motor de 0,90 Kw (1,25 CP).
164,94 €
317,20 €
| Conectarea motorului | TRIFAZAT |
| Putere (CP) | 1,25 |
| Debit maxim (l/min) | 120 |
| Înălțime maximă (m) | 56 |
VX 15/35-ST - Pompă electrică de canalizare VORTEX trifazată de 1,5 CP OFERTĂ
Ultimele articole în stoc
Debit de până la 500 l/min (35 m³/h). Înălțime de pompare de până la 15 m. Motor de 1,1 kW (1,5 CP).
348,29 €
669,78 €
| Conectarea motorului | TRIFAZAT |
| Putere (CP) | 1,5 |
| Debit maxim (l/min) | 500 |
| Înălțime maximă (m) | 15 |