27,13 € 33,49 € -19%
Catalog
Există 5315 produse.
ATD4-005 - Îmbinare antivandalică de 1/2".
Conexiune masculină.
13,45 €
| Dimensiunea atacului | 1/2 " |
| Tipul de atac | bărbat |
ATD4-007 - Imbinare antivandal 3/4".
Conexiune masculină.
15,68 €
| Dimensiunea atacului | 3/4 " |
| Tipul de atac | bărbat |
ATD8-010 - Imbinare antivandalică de 1 "
Conexiune masculină.
77,81 €
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | bărbat |
ATD8-015 - Îmbinare antivandalică 1 1/2 "
Conexiune masculină.
93,09 €
| Dimensiunea atacului | 1 1/2 " |
| Tipul de atac | bărbat |
FC75CP-FF-T-50 - filtru sprinkler 3/4".
Filtru cu cartuș. 50 ochiuri. Presiune maxima 10 bar.
22,28 €
| Dimensiunea atacului | 3/4 " |
| Capacitate de filtrare (ochi) | 50 |
| Tipul de atac | femeie/femeie |
FC75-FF-T-120 - Filtru sprinkler 3/4".
Filtru cu cartuș. 50 ochiuri. Presiune maxima 10 bar.
21,37 €
| Dimensiunea atacului | 3/4 " |
| Capacitate de filtrare (ochi) | 50 |
| Tipul de atac | femeie/femeie |
FC75-MM-120 - Filtru sprinkler 3/4".
Filtru cu cartuș. 120 ochiuri. Presiune maxima 12 bar.
14,26 €
| Dimensiunea atacului | 3/4 " |
| Capacitate de filtrare (ochi) | 120 |
| Tipul de atac | bărbat/bărbat |
FC75CP-FF-T-100 - Filtru de microirigare 3/4".
Filtru cu cartuș. 120 ochiuri. Presiune maxima 10 bar.
16,13 €
| Dimensiunea atacului | 3/4 " |
| Capacitate de filtrare (ochi) | 120 |
| Tipul de atac | femeie/femeie |
PRF-075-RBY - Filtru de microirigare 3/4".
Ultimele articole în stoc
Filtru cu cartuș. 70 ochiuri. Presiune maxima 10 bar. Cu regulator de presiune.
20,31 €
33,86 €
| Dimensiunea atacului | 3/4 " |
| Capacitate de filtrare (ochi) | 200 |
| Tipul de atac | bărbat/bărbat |
FC100CP-FF-T-50 - Filtru de irigare prin aspersiune de 1".
Filtru cu cartuș. 50 ochiuri. Presiune maxima 10 bar.
25,21 €
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Capacitate de filtrare (ochi) | 50 |
| Tipul de atac | femeie/femeie |
FC100-FF-T-120 - Filtru sprinkler 1"
Filtru cu cartuș. 50 ochiuri. Presiune maxima 12 bar.
17,30 €
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Capacitate de filtrare (ochi) | 50 |
| Tipul de atac | femeie/femeie |
FC100-MM-120 - Filtru sprinkler 1"
Filtru cu cartuș. 120 ochiuri. Presiune maxima 10 bar.
15,87 €
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Capacitate de filtrare (ochi) | 120 |
| Tipul de atac | bărbat/bărbat |


