27,13 € 33,49 € -19%
Catalog
Există 5315 produse.
FC100CP-FF-T-100 - Filtru de microirigare 1"
Filtru cu cartuș. 120 ochiuri. Presiune maxima 10 bar.
24,50 €
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Capacitate de filtrare (ochi) | 120 |
| Tipul de atac | femeie/femeie |
PRF-100-RBY - Filtru de microirigare de 1".
Filtru cu cartuș. 200 ochiuri. Presiune maxima 10 bar. Cu regulator de presiune.
22,30 €
37,16 €
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Capacitate de filtrare (ochi) | 200 |
| Tipul de atac | bărbat/bărbat |
IPRB100 - filtru cilindric de micro-irigare de 1".
Filtru cu cartuș. 200 ochiuri. Presiune maxima 10 bar. Cu regulator de presiune.
45,11 €
75,19 €
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Capacitate de filtrare (ochi) | 200 |
| Tipul de atac | bărbat/bărbat |
ILCRBY100S - Filtru de micro-irigare de 1".
Filtru cu cartuș. 120 ochiuri. Presiune maxima 10 bar. Capacitate mare.
11,71 €
19,52 €
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Capacitate de filtrare (ochi) | 120 |
| Tipul de atac | bărbat/bărbat |
FC150-FF-T-120 - Filtru pentru irigarea prin aspersie 1 1/2"
Cartușul filtrului. 50 ochiuri. Presiune maximă de 15 bar.
44,91 €
| Dimensiunea atacului | 1 1/2 " |
| Tipul de atac | femeie/femeie |
FC150-MM-120 - Filtru pentru irigarea prin aspersie 1 1/2"
Cartușul filtrului. 50 ochiuri. Presiune maximă 10 bar.
34,75 €
| Dimensiunea atacului | 1 1/2 " |
| Tipul de atac | bărbat/bărbat |
ILCRBY150S - Filtru pentru micro-irigare 1 1/2"
Cartușul filtrului. 120 ochiuri. Presiune maxima 8 bar. De mare capacitate.
34,86 €
58,10 €
| Dimensiunea atacului | 1 1/2 " |
| Tipul de atac | bărbat/bărbat |
FC200-MM-120 - Filtru de irigare de ploaie 2 "
Filtru cu cartuș. 120 ochiuri. Presiune maxima 10 bar.
110,87 €
| Dimensiunea atacului | 2 " |
| Tipul de atac | bărbat/bărbat |
ILCRBY200S - Filtru pentru micro-irigare 2"
Cartușul filtrului. 120 ochiuri. Presiune maxima 8 bar. De mare capacitate.
37,50 €
62,50 €
| Dimensiunea atacului | 2 " |
| Tipul de atac | bărbat/bărbat |
149,74 €
| Dimensiunea atacului | 2 " |
| Tipul de atac | bărbat/bărbat |
FC300-MM-50 - Filtru pentru irigarea prin aspersie 3"
Cartușul filtrului. 50 ochiuri. Presiune maxima 8 bar.
195,36 €
| Dimensiunea atacului | 2 - 1 1/4 " |
| Tipul de atac | bărbat/bărbat |
ILCRBY100D - Filtru de microirigare de 1"
Filtru pe disc. 120 ochiuri. Presiune maxima 10 bar. Capacitate mare.
18,32 €
30,54 €
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Capacitate de filtrare (ochi) | 120 |
| Tipul de atac | bărbat/bărbat |


