27,13 € 33,49 € -19%
Catalog
Există 5315 produse.
ILCRBY150D - Filtru pentru micro-irigare 1 1/2"
Filtru de disc. 120 ochiuri. Presiune maximă 10 bar. De mare capacitate.
41,58 €
69,30 €
| Dimensiunea atacului | 1 1/2 " |
| Tipul de atac | bărbat/bărbat |
82,35 €
| Dimensiunea atacului | 1 1/2 " |
| Tipul de atac | femeie/femeie |
ILCRBY200D - Filtru pentru micro-irigare 2"
Filtru de disc. 120 ochiuri. Presiune maximă 10 bar. De mare capacitate.
49,20 €
82,00 €
| Dimensiunea atacului | 2 " |
| Tipul de atac | bărbat/bărbat |
87,29 €
| Dimensiunea atacului | 2 " |
| Tipul de atac | femeie/femeie |
AFL695 - hidrociclon de 2".
Conexiune DIN 50.
284,53 €
| Debit maxim (l/min) | 420 |
| Dimensiunea atacului | 2 " |
AFL696 - 2 1/2" Hidrociclon
Conexiune DIN 65.
329,10 €
| Debit maxim (l/min) | 660 |
| Dimensiunea atacului | 2 - 1 1/2" |
PRN-TA - Duză multi-jet, unghi 45-270°, rază de acțiune 7,9 m
Stoc epuizat
Conexiune mascul. Unghi variabil.
9,30 €
13,68 €
| Rază maximă de acțiune (m) | 7.9 |
| Tipul de atac | bărbat |
PRN-TF - Duză multijet cu cerc complet, raza de acțiune de 7,9 m
Stoc epuizat
Conexiune mascul. Unghi fix de 360 de grade.
9,30 €
13,68 €
| Rază maximă de acțiune (m) | 7.9 |
| Unghi de lucru (grade) | 360 |
| Tipul de atac | bărbat |
PRN-A - Duză multi-jet, unghi 45-270°, rază de acțiune 7,9 m
Stoc epuizat
Conexiune mamă. Unghi variabil.
9,30 €
13,68 €
| Rază maximă de acțiune (m) | 7.9 |
| Tipul de atac | femeie |
PRN-F - Duză multijet cu cerc complet, raza de acțiune de 7,9 m
Conexiune mamă. Unghi fix de 360 de grade.
9,30 €
13,68 €
| Rază maximă de acțiune (m) | 7.9 |
| Unghi de lucru (grade) | 360 |
| Tipul de atac | femeie |
R-VAN 14 - Duză multi-jet, unghi 45-270°, rază de acțiune 4,6 m
Conexiune mamă. Unghi variabil.
6,97 €
11,61 €
| Rază maximă de acțiune (m) | 4.3 |
| Tipul de atac | femeie |
R-VAN 14-360 - Duză multijet cu cerc complet, rază de acțiune de 4,6 m
Conexiune mamă. Unghi fix de 360 de grade.
6,97 €
11,61 €
| Rază maximă de acțiune (m) | 4.6 |
| Unghi de lucru (grade) | 360 |
| Tipul de atac | femeie |


