27,13 € 33,49 € -19%
Prețurile scad
Există 4526 produse.
CKm 50-BP - Pompă electrică cu inel lichid autoamorsantă monofazată de 0,33 CP
Debit de până la 40 l/min (2,4 m³/h). Înălțime de pompare de până la 20 m. Motor 0,25 Kw (0,33 CP).
180,44 €
311,10 €
| Conectarea motorului | MONOFAZAT |
| Putere (CP) | 0,33 |
| Debit maxim (l/min) | 40 |
| Înălțime maximă (m) | 20 |
CKR 90 - Pompă electrică cu inel lichid autoamorsantă trifazată de 1 CP
Debit de până la 50 l/min (3 m³/h). Înălțime de pompare de până la 60 m. Motor 0,75 Kw (1 CP).
262,52 €
452,62 €
| Conectarea motorului | TRIFAZAT |
| Putere (CP) | 1 |
| Debit maxim (l/min) | 50 |
| Înălțime maximă (m) | 60 |
CKRm 90 - Pompă electrică cu inel lichid autoamorsantă monofazată de 1 CP
Debit de până la 50 l/min (3 m³/h). Înălțime de pompare de până la 60 m. Motor 0,75 Kw (1 CP).
247,66 €
427,00 €
| Conectarea motorului | MONOFAZAT |
| Putere (CP) | 1 |
| Debit maxim (l/min) | 50 |
| Înălțime maximă (m) | 60 |
8,51 €
10,13 €
| Acţiune | repelente |
| Insectele țintă | ţânţar, țânțar tigru |
COLL-DV-2-9V - colector 1" cu 2 zone
Componente Rain Bird . supape 9V.
78,66 €
131,10 €
| Număr de zone | 2 |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
COLL-DV-3-9V - colector 1" cu 3 zone
Componente Rain Bird . supape 9V.
113,60 €
189,33 €
| Număr de zone | 3 |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
COLL-DV-4-9V - colector 1" cu 4 zone
Componente Rain Bird . supape 9V.
149,46 €
249,10 €
| Număr de zone | 4 |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
COLL-DV-5-9V - colector 1" cu 5 zone
Componente Rain Bird . supape 9V.
178,97 €
298,28 €
| Număr de zone | 5 |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
COLL-DV-6-9V - colector 1" cu 6 zone
Componente Rain Bird . supape 9V.
211,45 €
352,41 €
| Număr de zone | 6 |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
COLL-EZP-2 - colector 1" cu 2 zone
TORO Irrigazione . supape 24V.
59,08 €
86,88 €
| Număr de zone | 2 |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
COLL-EZP-2-9V - colector 1" cu 2 zone
TORO Irrigazione . supape 9V.
95,34 €
140,20 €
| Număr de zone | 2 |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
COLL-EZP-3 - colector 1" cu 3 zone
TORO Irrigazione . supape 24V.
83,65 €
123,01 €
| Număr de zone | 3 |
| Dimensiunea atacului | 1 " |