27,13 € 33,49 € -19%
Prețurile scad
Există 4526 produse.
I023 - Placa de bază a sobei pe peleți
Ultimele articole în stoc
Cardul se vinde gol, fără nicio programare. Înlocuitor pentru Eva Calor Agnese, Alex, Anna, Andrea, Anita, Asia, Catria, Cerino, Cerino 49, Dado, Donatello, Eddy, Elena, Elisa, Erika, Giotto, Hermes, Ivo, Leonardo, Lucia, Michelangelo, Mirta, Nadia, Nerella, Paola, Perla, Petra, Raffaello, Sissi, Sole, Sonia. Înlocuitor pentru Punto Fuoco Alessia, Alessio, Catria 9, Giorgina, Elena, Lara, Licia, Prezzemolo, Sara, Susy, Zita.
130,85 €
201,30 €
Iarba de canapea comună - 1 kg sămânță de gazon
Pentru zone publice și private chiar și în absența unui sistem de irigare.
24,70 €
26,00 €
| Cynodon Dactylon (%) | 100 |
| Specii | macrotermal |
ICC2-800-M - unitate de control exterioară cu 8 până la 54 de zone
Gestionează 8 zone de irigații. WiFi opțional. Carcasă metalică.
737,12 €
775,92 €
| Număr de zone | 8 |
| Wifi | opţiune |
| Modular | Da |
| Dietă | tensiunea rețelei |
| Bluetooth | Da |
ICC2-800-PL - unitate de control exterioară cu 8 până la 38 de zone
Gestionează 8 zone de irigații. WiFi opțional. Carcasă din plastic.
350,02 €
368,44 €
| Număr de zone | 8 |
| Wifi | opţiune |
| Modular | Da |
| Dietă | tensiunea rețelei |
| Bluetooth | Da |
ICM-2200 - Modul suplimentar cu 22 de stații
Pentru unitățile de control din seria Hunter ICC2 și HCC.
358,69 €
377,57 €
ICM-400 - Modul suplimentar cu 4 stații
Pentru unitățile de control din seria Hunter ICC2 și HCC.
98,85 €
104,05 €
ICM-800 - Modul suplimentar cu 8 stații
Pentru unitățile de control din seria Hunter ICC2 și HCC.
182,84 €
192,47 €
ICZ-075 TBOS - Kit de control de zona, cu blocare electrovalva 3/4"
Kit irrigazione Rain Bird a 4 zone
65,18 €
108,63 €
| Dimensiunea atacului | 3/4 " |
| Tipul de atac | bărbat/femeie |
ICZ-100 TBOS - Kit de control de zona, cu blocare electromagnetică 1"
Kit irrigazione Rain Bird a 4 zone
60,46 €
100,77 €
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | bărbat/femeie |
Ieșire robinet de 1/2"
Soclu cu conexiune filetată și cuplare rapidă.
0,30 €
1,50 €
| Dimensiunea atacului | 1/2 " |
Ilaria Hydro - Soba hidro peleti 17,5 kW in gri porumbel
Clasa de eficiență energetică A+. Telecomandă inclusă.
2.438,41 €
4.433,48 €
| Suprafață de lucru (m2) | 350 |
| Culoare | turturele |
| Încălzire | hidro |
Ilaria Hydro - Soba hidro peleti rosu 17,5 kW
Clasa de eficiență energetică A+. Telecomandă inclusă.
2.438,41 €
4.433,48 €
| Suprafață de lucru (m2) | 350 |
| Culoare | roşu |
| Încălzire | hidro |
