27,13 € 33,49 € -19%
Prețurile scad
Există 4526 produse.
ILCRBY075D - Filtru micro-irigații 3/4" IEȘIRE
Ultimele articole în stoc
Filtru cu disc. 120 mesh. Presiune maximă 10 bar . Capacitate mare.
9,00 €
20,00 €
| Dimensiunea atacului | 3/4 " |
| Capacitate de filtrare (ochi) | 120 |
| Tipul de atac | bărbat/bărbat |
ILCRBY100D - Filtru de microirigare de 1"
Filtru pe disc. 120 ochiuri. Presiune maxima 10 bar. Capacitate mare.
18,32 €
30,54 €
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Capacitate de filtrare (ochi) | 120 |
| Tipul de atac | bărbat/bărbat |
ILCRBY100S - Filtru de micro-irigare de 1".
Filtru cu cartuș. 120 ochiuri. Presiune maxima 10 bar. Capacitate mare.
11,71 €
19,52 €
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Capacitate de filtrare (ochi) | 120 |
| Tipul de atac | bărbat/bărbat |
ILCRBY150D - Filtru pentru micro-irigare 1 1/2"
Filtru de disc. 120 ochiuri. Presiune maximă 10 bar. De mare capacitate.
41,58 €
69,30 €
| Dimensiunea atacului | 1 1/2 " |
| Tipul de atac | bărbat/bărbat |
ILCRBY150S - Filtru pentru micro-irigare 1 1/2"
Cartușul filtrului. 120 ochiuri. Presiune maxima 8 bar. De mare capacitate.
34,86 €
58,10 €
| Dimensiunea atacului | 1 1/2 " |
| Tipul de atac | bărbat/bărbat |
ILCRBY200D - Filtru pentru micro-irigare 2"
Filtru de disc. 120 ochiuri. Presiune maximă 10 bar. De mare capacitate.
49,20 €
82,00 €
| Dimensiunea atacului | 2 " |
| Tipul de atac | bărbat/bărbat |
ILCRBY200S - Filtru pentru micro-irigare 2"
Cartușul filtrului. 120 ochiuri. Presiune maxima 8 bar. De mare capacitate.
37,50 €
62,50 €
| Dimensiunea atacului | 2 " |
| Tipul de atac | bărbat/bărbat |
Încărcare de 12 ore pentru dispozitivele ThermaCELL
Include 1 cartus de gaz butan si 3 placi insecticide.
9,55 €
11,37 €
| Acţiune | repelente |
| Insectele țintă | ţânţar, țânțar tigru |
Încărcare de 120 de ore pentru dispozitivele ThermaCELL
Include 10 cartușe de gaz butan și 30 de plăci cu insecticide.
59,64 €
71,00 €
| Acţiune | repelente |
| Insectele țintă | ţânţar, țânțar tigru |
Încărcare de 48 de ore pentru dispozitivele ThermaCELL
Include 4 cartușe de gaz butan și 12 plăci cu insecticide.
31,02 €
36,93 €
| Acţiune | repelente |
| Insectele țintă | ţânţar, țânțar tigru |
Infinity - Aspersor pop-up, raza de actiune 29m
Înălțimea turelei 8,25 cm.
306,26 €
450,39 €
| Debit maxim (l/min) | 231,3 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 30,5 |
| Dimensiunea atacului | 1 1/2 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | CULME |
| Rata minimă de precipitații (mm/h) | 11 |
| Rata maximă a precipitațiilor (mm/h) | 15 |
16,80 €
17,68 €
| Acţiune | antistres, biostimulant, prevenirea bolilor, protecţie, repelente, întărire, înverzire |
| Consistență | lichid |
| Eliberare | imediat |