27,13 € 33,49 € -19%
Prețurile scad
Există 4524 produse.
570Z-6P - Aspersor pop-up de 15 cm
Înălțimea turelei 15 centimetri. FARA DUZA.
14,40 €
21,18 €
| Debit maxim (l/min) | 17 ani |
| Rază maximă de acțiune (m) | 5.5 |
| Dimensiunea atacului | 1/2 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | BSPP |
570Z-6P-PRX - Aspersor pop-up de 15 cm
Înălțimea turelei este de 15 centimetri. Cu dispozitivul X-Flow. Cu limitator de presiune. FĂRĂ DUZĂ.
25,63 €
37,69 €
| Debit maxim (l/min) | 17 ani |
| Rază maximă de acțiune (m) | 5.5 |
| Dimensiunea atacului | 1/2 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | BSPP |
570Z-6P-SI-PRX - Aspersor pop-up de 15 cm
Înălțimea turelei este de 15 centimetri. Cu bază și atașament lateral. Cu dispozitivul X-Flow. Cu limitator de presiune. FĂRĂ DUZĂ.
42,87 €
63,05 €
| Debit maxim (l/min) | 17 ani |
| Rază maximă de acțiune (m) | 5.5 |
| Dimensiunea atacului | 1/2 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | BSPP |
570Z-6P-XF - Aspersor pop-up de 15 cm
Înălțimea turelei este de 15 centimetri. Cu dispozitivul X-Flow. FĂRĂ DUZĂ.
19,84 €
29,17 €
| Debit maxim (l/min) | 17 ani |
| Rază maximă de acțiune (m) | 5.2 |
| Dimensiunea atacului | 1/2 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | BSPP |
570Z-6SI - Aspersor pop-up de 15 cm
Înălțimea turelei este de 15 centimetri. Bază și atașare laterală. FĂRĂ DUZĂ.
18,09 €
26,61 €
| Debit maxim (l/min) | 17 ani |
| Rază maximă de acțiune (m) | 5.5 |
| Dimensiunea atacului | 1/2 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | BSPP |
5CP 80-I - Pompă electrică trifazată cu rotor multiplu de 1 CP
Debit de până la 80 l/min (4,8 m³/h). Înălțime de pompare de până la 67 m. Motor de 0,75 Kw (1 CP).
242,00 €
417,24 €
| Conectarea motorului | TRIFAZAT |
| Putere (CP) | 1 |
| Debit maxim (l/min) | 80 |
| Înălțime maximă (m) | 67 |
5CR 100 - 1,25 CP electropompa centrifuga multirotoare trifazata
Debit de până la 130 l/min (7,8 m³/h). Cap până la 63 m. Motor 0,90 Kw (1,25 CP).
257,57 €
444,08 €
| Conectarea motorului | TRIFAZAT |
| Putere (CP) | 1,25 |
| Debit maxim (l/min) | 130 |
| Înălțime maximă (m) | 63 |
5CR 80 - Pompă electrică centrifugă trifazată cu rotor multiplu de 1 CP
Debit de până la 80 l/min (4,8 m³/h). Înălțime de pompare de până la 67 m. Motor 0,75 Kw (1 CP).
257,57 €
444,08 €
| Conectarea motorului | TRIFAZAT |
| Putere (CP) | 1 |
| Debit maxim (l/min) | 80 |
| Înălțime maximă (m) | 67 |
5F - Duză cu unghi fix, rază 1,5 m 360 de grade
Atacul feminin.
2,26 €
3,77 €
| Rază maximă de acțiune (m) | 1,5 |
| Unghi de lucru (grade) | 360 |
| Tipul de atac | femeie |
5H - Duza cu unghi fix, raza de actiune 1,5 m 180 grade
Atacul feminin.
2,26 €
3,77 €
| Rază maximă de acțiune (m) | 1,5 |
| Unghi de lucru (grade) | 180 |
| Tipul de atac | femeie |
5Q - Duză cu unghi fix, rază 1,5 m 90 grade
Atacul feminin.
2,26 €
3,77 €
| Rază maximă de acțiune (m) | 1,5 |
| Unghi de lucru (grade) | 90 |
| Tipul de atac | femeie |
6 F - condensator de 450 VL, 6,3 microfarad
Stoc epuizat
Înlocuitor pentru Pedrollo RX 1, RX 1-GM, TOP 1, TOP 1-LA, TOP 1-FLOOR. Cu conexiune faston. Aprobat VDE-IMQ.
2,46 €
3,42 €


