Sharrë elektrike me zinxhir VMS-45 - 45 cm
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Sharrë elektrike me zinxhir VMS-45 - 45 cm

Motori: 2T. CC 45. Watt 1500. Zinxhiri Oregon. Hapi: 0,325 ". Dhëmbët: 0,05". Lidhjet: 72. Pesha: 7 Kg. Anti-dridhje. Lubrifikim automatik. Bar në Oregon.

157,01 EUR

128,70 EUR Tatimi i përjashtuar

Non ci sono ancora recensioni
Mbylle
100% pagesa të sigurta
Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.

Oferta juaj është pranuar, ju lutemi kontrolloni kutinë tuaj postare.

Sharrë elektrike me zinxhir VMS-45 - 45 cm
  • Përdorni pikë në vend të presjes

Duke u ngarkuar

Mbështetje telefonike për informacion përpara blerjes.

Përshkrim

Sharrë elektrike me zinxhir Vigor VMS-45 është e lehtë dhe e besueshme.

Veçanërisht i përshtatshëm për çmontimin, pastrimin e pyjeve, krasitjen dhe prerjen e druve të zjarrit. E pajisur me zinxhir dhe shirit origjinal OREGON

Lehtë për tu rregulluar me tensionuesin e zinxhirit të vendosur në anë.

I sigurt, falë frenave të zinxhirit, dorezës ergonomike dhe sistemit anti-dridhje.

Vlera e shkëlqyeshme për para.

Fleta e të dhënave
Vigor
VMS-45
8011779233560
Gjatësia e shiritit (cm)
45
Zhvendosja (cc)
49.3
Pesha kg)
6.6