EHPCB-162-33-100 - 100 m pitch 33 dripline
Diameter 16mm. Step 33 cm. Self-cleaning. Self-compensating.
€82.13
€120.78
There are 407 products.
| Number of zones | 16 |
| WiFi | No |
| Modular | Yes |
| Diet | mains voltage |
| Bluetooth | Yes |
| Number of zones | 4 |
| WiFi | No |
| Modular | Yes |
| Diet | mains voltage |
| Bluetooth | Yes |
| Max. flow rate (l./min.) | |
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | male/male |
| Thread | BSP |
| Max. flow rate (l./min.) | |
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | female/female |
| Thread | BSP |
| Max. flow rate (l./min.) | |
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | male/male |
| Thread | BSP |
| Max. flow rate (l./min.) | |
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | male/male |
| Thread | BSP |