RollUp S - Tambur pentru furtun montat pe perete
Lungimea conductei 15 metri. Diametrul tubului 11 mm.
117,44 €
144,98 €
Există 180 produse.
| Număr de zone | 1 |
| Wifi | Nu |
| Dietă | tobe |
| Dimensiunea atacului | 3/4 " |
| Bluetooth | Nu |
| Lățime de tăiere (cm) | 16 |
| Înălțime maximă de tăiere (mm) | 45 de ani |
| Wifi | Da |
| Suprafață de lucru (m2) | 250 |
| Bluetooth | Da |
| Nivel de zgomot (dB) | 57 |
| Pantă maximă (%) | 25 |
| Lățime de tăiere (cm) | 16 |
| Înălțime maximă de tăiere (mm) | 45 de ani |
| Wifi | Da |
| Suprafață de lucru (m2) | 500 |
| Bluetooth | Da |
| Nivel de zgomot (dB) | 57 |
| Pantă maximă (%) | 25 |
| Lățime de tăiere (cm) | 23 de ani |
| Lățime de tăiere (cm) | 22 |
| Lățime de tăiere (cm) | 23 de ani |
| Număr de zone | 1 |
| Wifi | Nu |
| Dimensiunea atacului | 3/4 " |
| Bluetooth | Nu |
| Lungimea barei (cm) | 48 |
| Număr de zone | 1 |
| Wifi | Nu |
| Dimensiunea atacului | 3/4 " |
| Bluetooth | Nu |