KI-T-6Z24I - Kit de irigare Toro cu 6 zone, 24V
Cu programatorul Tempus.
441,84 €
649,77 €
| Număr de zone | 6 |
Există 403 produse.
| Număr de zone | 6 |
| Număr de zone | 6 |
| Număr de zone | 6 |
| Număr de zone | 7 |
| Număr de zone | 7 |
| Număr de zone | 8 |
| Număr de zone | 8 |
| Debit maxim (l/min) | 9.4 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 3 |
| Dimensiunea atacului | 1/2 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | BSPP |
| Debit maxim (l/min) | 9.4 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 3.6 |
| Dimensiunea atacului | 1/2 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | BSPP |
| Debit maxim (l/min) | 9.4 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 4.5 |
| Dimensiunea atacului | 1/2 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | BSPP |
| Debit maxim (l/min) | 9.4 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 5.2 |
| Dimensiunea atacului | 1/2 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | BSPP |
| Debit maxim (l/min) | 9.4 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 2.4 |
| Dimensiunea atacului | 1/2 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | BSPP |