27,13 € 33,49 € -19%
Valve
Există 72 produse.
252-21-56 - robinet apa 1"1/2
Conexiune femeie/femeie. Din ABS și nailon armat. Cu regulator de debit.
244,04 €
358,88 €
| Dimensiunea atacului | 1 1/2 " |
| Tipul de atac | femeie/femeie |
EHC-01-04 - Convertor electrohidraulic cu 4 zone
Fără cabinet. Pentru sistemele hidraulice NA
180,31 €
265,15 €
EHC-01-12 - Convertor electrohidraulic cu 12 zone
Fără cabinet. Pentru sistemele hidraulice NA
1.241,67 €
1.825,99 €
264-06-03 - Electrovalvă de 3/4"
Conexiune mascul/mascul. Fără regulator de debit. Debit redus.
30,27 €
44,52 €
| Debit maxim (l/min) | 57 |
| Dimensiunea atacului | 3/4 " |
| Tipul de atac | bărbat/bărbat |
| Fir de acțiune | TNP |
LFV-075 - Electrovalvă de 3/4"
Conexiune femelă/femelă. Fără regulator de debit. Debit redus.
28,26 €
47,09 €
| Debit maxim (l/min) | 30 |
| Dimensiunea atacului | 3/4 " |
| Tipul de atac | femeie/femeie |
| Fir de acțiune | TNP |
LFV-075-9V - Electrovalvă de 3/4"
Conexiune mamă/mamă. Fără regulator de debit. Solenoid bistabil. Debit redus.
44,47 €
74,12 €
| Debit maxim (l/min) | 30 |
| Dimensiunea atacului | 3/4 " |
| Tipul de atac | femeie/femeie |
| Fir de acțiune | TNP |
075-DV - Electrovalvă de 3/4"
Conexiune femelă/femelă. Fără regulator de debit. Debit redus.
31,89 €
53,16 €
| Debit maxim (l/min) | 75 |
| Dimensiunea atacului | 3/4 " |
| Tipul de atac | femeie/femeie |
| Fir de acțiune | TNP |
100-HV-MM - Electrovalvă de 1"
Conexiune mascul/mascul. Fără regulator de debit.
19,78 €
32,96 €
| Debit maxim (l/min) | 115 |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | bărbat/bărbat |
| Fir de acțiune | TNP |
100-DV-MM - Electrovalvă de 1"
Conexiune mascul/mascul. Fără regulator de debit.
31,89 €
53,16 €
| Debit maxim (l/min) | 150 |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | bărbat/bărbat |
| Fir de acțiune | TNP |
PGV-101-MM-B - Electrovalvă de 1"
Conexiune mascul/mascul. Cu regulator de debit.
18,80 €
19,79 €
| Debit maxim (l/min) | 150 |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | bărbat/bărbat |
| Fir de acțiune | TNP |
PGV-101-MM-B-DC - Electrovalvă de 1"
Conexiune mascul/mascul. Cu regulator de debit. Solenoid bistabil.
30,97 €
32,60 €
| Debit maxim (l/min) | |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | bărbat/bărbat |
| Fir de acțiune | TNP |
PGV-101-GB - Electrovalvă de 1"
Conexiune femelă/femelă. Cu regulator de debit.
18,80 €
19,79 €
| Debit maxim (l/min) | |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | femeie/femeie |
| Fir de acțiune | TNP |