27,13 € 33,49 € -19%
Prețurile scad
Există 4526 produse.
Conector rapid pentru țevi de 1/2" IEȘIRE
Pentru conectarea la robinet.
0,30 €
1,50 €
| Dimensiunea atacului | 1/2 " |
Conector rapid pentru țevi de 1/2" IEȘIRE
Pentru conectarea la robinet.
0,30 €
1,50 €
| Dimensiunea atacului | 1/2 " |
Controlul apei - unitate de control cu 1 zonă pentru robinet
Pentru instalarea robinetului. Bluetooth.
78,06 €
96,37 €
| Număr de zone | 1 |
| Wifi | Nu |
| Modular | Nu |
| Dietă | tobe |
copy of 161GRSZX1B - Rotor centrifugal
Înlocuitor pentru Pedrollo ZX 1B/40.
2,64 €
3,66 €
copy of 18232-20 - Fiting de reparație de 1/2" și 5/8"
Pentru țevi de 13 mm 1/2" și 15 mm 5/8".
3,77 €
5,39 €
| Dimensiunea atacului | 1/2 ", 5/8" |
12,60 €
18,00 €
copy of COLL-HV-3 - colector 1" cu 3 zone
Componente Rain Bird . supape 24V.
82,54 €
137,57 €
| Număr de zone | 4 |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
copy of COLL-HV-3 - colector 1" cu 3 zone
Componente Rain Bird . supape 24V.
95,32 €
158,87 €
| Număr de zone | 5 |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
copy of DBH1211602 - SDS plus vârf 16 x 210 mm IEȘIRE
Ultimele articole în stoc
0,90 €
4,50 €
copy of FCRm 240/4 - electropompa multirotor monofazata 2 CP
Debit de până la 240 l/min (14,4 m³/h). Cap până la 62 m. Motor de 2 kW (2,5 CP).
640,13 €
1.163,88 €
| Conectarea motorului | MONOFAZAT |
| Putere (CP) | 3 |
| Debit maxim (l/min) | 240 |
| Înălțime maximă (m) | 77 |
copy of Pachet cu 2 cartușe de gaz butan
Rezervă cu gaz butan ThermaCell.
6,94 €
9,25 €
| Acţiune | repelente |
| Insectele țintă | ţânţar, țânțar tigru |
copy of Pompă centrifugă trifazată cu două rotoare 2CP 25/130 - 1 CP
Ultimele articole în stoc
Debit de până la 100 l/min (6 m³/h). Înălțime de pompare de până la 42 m. Motor de 0,75 Kw (1 CP).
209,35 €
402,60 €
| Conectarea motorului | TRIFAZAT |
| Putere (CP) | 1 |
| Debit maxim (l/min) | 100 |
| Înălțime maximă (m) | 42 |