27,13 € 33,49 € -19%
Prețurile scad
Există 4526 produse.
Duraprato 10-6-15 C+B+Zn - 5 kg îngrășământ pentru gazon
Pentru toate anotimpurile.
12,83 €
13,51 €
| Acţiune | întărire, înverzire |
| Consistență | granular |
| Eliberare | imediat |
E1 MONO - Tablou electric pentru pompă electrică monofazată de 3 CP
Pentru pornirea unei pompe electrice monofazate. Putere: 2,2 kW (3 CP). Funcționare manuală sau automată. Intrare pentru presostat/plutitor.
208,03 €
358,68 €
| Putere (CP) | 3 |
| Curent de fază al motorului (amperi) | 18 ani |
E1 TRI/1 - Tablou electric pentru pompă electrică trifazată de 7,5 CP
Pentru pornirea unei pompe electrice trifazate. Putere: 5,5 kW (7,5 CP). Funcționare manuală sau automată. Intrare pentru presostat/plutitor.
287,29 €
495,32 €
| Putere (CP) | 7,5 |
| Curent de fază al motorului (amperi) | 18 ani |
E1 TRI/2 - Tablou electric pentru pompă electrică trifazată de 12,5 CP
Pentru pornirea unei pompe electrice trifazate. Putere: 9,2 kW (12,5 CP). Funcționare manuală sau automată. Intrare presostat/flotor.
302,15 €
520,94 €
| Putere (CP) | 12,5 |
E2 MONO - Tablou electric pentru 2 electropompe monofazate 3+3 CP
Pentru pornirea a 2 electropompe monofazate. Putere: 2,2+2,2 Kw (3+3 CP). Funcționare manuală, automată. Intrare presostat/flotor.
221,48 €
381,86 €
| Putere (CP) | 3 |
| Curent de fază al motorului (amperi) | 18 ani |
E2 TRI - Tablou electric pentru 2 pompe electrice trifazate 7,5+7,5 CP
Pentru pornirea a două pompe electrice trifazate. Putere: 5,5+5,5 kW (7,5+7,5 CP). Funcționare manuală sau automată. Intrare presostat/plutitor.
342,48 €
590,48 €
| Putere (CP) | 7,5 |
Eagle 900E - Aspersor pliabil cu o rază de acțiune de 29,6 m
Înălțimea turelei este de 8,3 centimetri.
611,22 €
1.018,70 €
| Debit maxim (l/min) | 216 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 29,6 |
| Dimensiunea atacului | 1 1/2 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | CULME |
Eagle 950E - Aspersor pliabil cu o rază de acțiune de 28 m
Înălțimea turelei este de 8,3 centimetri.
611,22 €
1.018,70 €
| Debit maxim (l/min) | 224 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 28 de ani |
| Dimensiunea atacului | 1 1/2 " |
| Tipul de atac | femeie/femeie |
| Fir de acțiune | CULME |
Eagle 952E - Aspersor pliabil, raza de acțiune 31,8 m
Înălțimea turelei este de 8,3 centimetri.
611,22 €
1.018,70 €
| Debit maxim (l/min) | 206,4 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 31,8 |
| Dimensiunea atacului | 1 1/2 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | CULME |
EasyPlus - unitate de control cu 1 zonă pentru robinet
Pentru instalarea robinetului.
36,44 €
44,99 €
| Număr de zone | 1 |
| Wifi | Nu |
| Modular | Nu |
| Dietă | tobe |
EasyPlus - Unitate de control cu 1 zonă pentru robinete OFERTĂ
Pentru instalarea robinetului.
31,50 €
44,99 €
| Număr de zone | 1 |
| Wifi | Nu |
| Modular | Nu |
| Dietă | tobe |
EASYPRESS-BLU - Regulator electronic de presiune
Pentru pompe de până la 2 CP. Cu manometru. Cu resetare automată. Presiune de repornire 1,5 bar .
72,61 €
113,46 €
| Putere (CP) | 2 |
| Debit maxim (l/min) | |
| Presiune de repornire (bar) | 1,5 |
| Curent de linie (Amperi) | 16 A |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | bărbat |
