27,13 € 33,49 € -19%
Prețurile scad
Există 4526 produse.
Pre-Stress - Biostimolante per prato da 250 g
Stimolatore della crescita.
19,57 €
20,60 €
Pre-Stress - Biostimolante per prato da 5 Kg
Stimolatore della crescita.
140,03 €
147,40 €
| Acţiune | antistres |
| Consistență | lichid |
| Eliberare | imediat |
PRESETARE - Presostat monofazat reglabil 9 bar
Reglabil de la 0,8 la 9 bari.
106,19 €
165,92 €
| Putere (CP) | 2 |
| Curent de linie (Amperi) | |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | bărbat |
PRESFLO MULTI - Regulator electronic de presiune
Ultimele articole în stoc
Pentru pompe de până la 2 CP. Cu manometru. Cu resetare automată.
146,79 €
229,36 €
| Putere (CP) | 2 |
| Debit maxim (l/min) | |
| Presiune de repornire (bar) | 2 baruri |
| Curent de linie (Amperi) | 16 A |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | bărbat/femeie |
PRESFLO VARIO - Regulator electronic de presiune
Pentru pompe de până la 2 CP. Cu manometru. Cu resetare automată.
72,61 €
113,46 €
| Putere (CP) | 2 |
| Debit maxim (l/min) | |
| Presiune de repornire (bar) | 0,8 |
| Curent de linie (Amperi) | |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | femeie |
PRF-075-RBY - Filtru de microirigare 3/4".
Filtru cu cartuș. 70 ochiuri. Presiune maxima 10 bar. Cu regulator de presiune.
20,31 €
33,86 €
| Dimensiunea atacului | 3/4 " |
| Capacitate de filtrare (ochi) | 200 |
| Tipul de atac | bărbat/bărbat |
PRF-100-RBY - Filtru de microirigare de 1".
Filtru cu cartuș. 200 ochiuri. Presiune maxima 10 bar. Cu regulator de presiune.
22,30 €
37,16 €
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Capacitate de filtrare (ochi) | 200 |
| Tipul de atac | bărbat/bărbat |
PRN-A - Duză multi-jet, unghi 45-270°, rază de acțiune 7,9 m
Stoc epuizat
Conexiune mamă. Unghi variabil.
9,30 €
13,68 €
| Rază maximă de acțiune (m) | 7.9 |
| Tipul de atac | femeie |
PRN-F - Duză multijet cu cerc complet, raza de acțiune de 7,9 m
Conexiune mamă. Unghi fix de 360 de grade.
9,30 €
13,68 €
| Rază maximă de acțiune (m) | 7.9 |
| Unghi de lucru (grade) | 360 |
| Tipul de atac | femeie |
PRN-TA - Duză multi-jet, unghi 45-270°, rază de acțiune 7,9 m
Stoc epuizat
Conexiune mascul. Unghi variabil.
9,30 €
13,68 €
| Rază maximă de acțiune (m) | 7.9 |
| Tipul de atac | bărbat |
PRN-TF - Duză multijet cu cerc complet, raza de acțiune de 7,9 m
Stoc epuizat
Conexiune mascul. Unghi fix de 360 de grade.
9,30 €
13,68 €
| Rază maximă de acțiune (m) | 7.9 |
| Unghi de lucru (grade) | 360 |
| Tipul de atac | bărbat |
Pro Life 10-5-15 - Fertilizzante per prato da 2 kg
Concime antistress.
15,39 €
16,20 €
| Acţiune | antistres |
| Consistență | granular |
| Eliberare | programat |


