R18PD2-215G - Burghiu cu ciocan cu acumulator 18V
Furnizat nr. 2 baterii si incarcator.
Nu există încă recenzii
Asistență telefonică pentru informații înainte de cumpărare.
Asistență post-vânzare în utilizarea corectă a produsului.
Descriere
Mașina de găurit Ryobi R18PD2-215G este ideală pentru găurirea în lemn, metal sau zidărie.
Are o putere maximă de 40 Nm. Are mandrina fără cheie pentru a schimba inserțiile ușor și rapid.
Este echipat cu 2 viteze si 24 de setari de frecare pentru control maxim in orice tip de prelucrare.
Are lumina LED pentru o mai mare vizibilitate a zonei de lucru.
Pachetul R18PD2-215G constă dintr-un burghiu R18PD2-0, 2 baterii de 1,5 amperi și un încărcător.
Fișa cu date
- Cuplu maxim (Nm)
- 40
- Tipul motorului
- Fără perii
- Tip baterie
- litiu
- Tensiunea bateriei (volți)
- 18 ani
- Greutate (kg)
- 1,5
- Garanție (ani)
- 3
Comparați cu produse similare
 R18PD2-215G - Burghiu cu ciocan cu acumulator 18VAcest produs Furnizat nr. 2 baterii si incarcator. |  M334-010 - racord 1" MF |  M329-010 - racord 1" FF PVC. | |
|---|---|---|---|
| Disponibilitate | Disponibilitate Stoc epuizat | Disponibilitate -- | Disponibilitate -- |
| Cuplu maxim (Nm) | Cuplu maxim (Nm) 40 | Cuplu maxim (Nm) -- | Cuplu maxim (Nm) -- |
| Tipul motorului | Tipul motorului Fără perii | Tipul motorului -- | Tipul motorului -- |
| Tip baterie | Tip baterie litiu | Tip baterie -- | Tip baterie -- |
| Dimensiunea atacului | Dimensiunea atacului -- | Dimensiunea atacului 1 " | Dimensiunea atacului 1 " |