270I61 - Lidhës i veshur me rrëshirë deri në 48V
Lidhës për tela nga 0,34 deri në 2,5 mm2.
0,90 EUR
Ka 126 produkte.
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
| Lloji i sulmit | mashkull |
| Madhësia e sulmit | 1/2 ", 3/4 " |
| Lloji i sulmit | mashkull/mashkull |
| Madhësia e sulmit | 3/4 " |
| Lloji i sulmit | mashkull/mashkull |
| Madhësia e sulmit | 3/4 " |
| Lloji i sulmit | mashkull |
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lloji i sulmit | mashkull |
| Madhësia e sulmit | 3/4 " |
| Lloji i sulmit | femër |
| WiFi | Jo |
| Bluetooth | Po |
| Zbulimi | lagështia |
| WiFi | Po |
| Bluetooth | Jo |
| Zbulimi | lagështia |