KI-T-5Z9PZ - Kit Ujitjeje Toro 5-Zone 9V
Me programuesin e kokpitit Tempus DC6-L.
657,67 EUR
967,16 EUR
| Numri i zonave | 5 |
Ka 403 produkte.
| Numri i zonave | 5 |
| Numri i zonave | 6 |
| Numri i zonave | 6 |
| Numri i zonave | 6 |
| Numri i zonave | 7 |
| Numri i zonave | 7 |
| Numri i zonave | 8 |
| Numri i zonave | 8 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 9.4 |
| Diapazoni maksimal (m) | 3 |
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër |
| Fije | BSPP |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 9.4 |
| Diapazoni maksimal (m) | 3.6 |
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër |
| Fije | BSPP |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 9.4 |
| Diapazoni maksimal (m) | 4.5 |
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër |
| Fije | BSPP |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 9.4 |
| Diapazoni maksimal (m) | 5.2 |
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër |
| Fije | BSPP |