27,13 EUR 33,49 EUR -19%
Çmimet bien
Ka 4526 produkte.
CKm 50-BP - Pompë elektrike me unazë të lëngshme me mbushje vetë-mbushëse njëfazore 0.33 HP
Shkalla e rrjedhjes deri në 40 l/min (2.4 m³/h). Koka deri në 20 m. Motori 0.25 Kw (0.33 KF).
180,44 EUR
311,10 EUR
| Lidhja e motorit | NJËFAZË |
| Fuqia (KF) | 0.33 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 40 |
| Koka maksimale (m.) | 20 |
Cold Time 4-3-8 - 2.7 kg pleh për lëndinë
Përdorim para dimrit.
17,01 EUR
17,90 EUR
| Veprim | anti-stres, forcim, mbrojtje |
| Konsistenca | grimcuar |
| Publikim | i menjëhershëm |
Cold Time 4-3-8 - 20 kg pleh për lëndinë
Përdorim para dimrit.
77,51 EUR
81,59 EUR
| Veprim | anti-stres, forcim, mbrojtje |
| Konsistenca | grimcuar |
| Publikim | i menjëhershëm |
8,51 EUR
10,13 EUR
| Veprim | repelentë |
| Insektet e synuara | mushkonjë, mushkonjë tigër |
COLL-DV-2-9V - Koleksion 1" me 2 zona
Komponentët Rain Bird . Valvola 9V.
78,66 EUR
131,10 EUR
| Numri i zonave | 2 |
| Madhësia e sulmit | 1 " |
COLL-DV-3-9V - Koleksion 1" me 3 zona
Komponentët Rain Bird . Valvola 9V.
113,60 EUR
189,33 EUR
| Numri i zonave | 3 |
| Madhësia e sulmit | 1 " |
COLL-DV-4-9V - Koleksion 1" me 4 zona
Komponentët Rain Bird . Valvola 9V.
149,46 EUR
249,10 EUR
| Numri i zonave | 4 |
| Madhësia e sulmit | 1 " |
COLL-DV-5-9V - Koleksion 1" me 5 zona
Komponentët Rain Bird . Valvola 9V.
178,97 EUR
298,28 EUR
| Numri i zonave | 5 |
| Madhësia e sulmit | 1 " |
COLL-DV-6-9V - Koleksion 1" me 6 zona
Komponentët Rain Bird . Valvola 9V.
211,45 EUR
352,41 EUR
| Numri i zonave | 6 |
| Madhësia e sulmit | 1 " |
COLL-EZP-2 - Koleksion 1" me 2 zona
TORO Irrigazione . Valvola 24 V.
59,08 EUR
86,88 EUR
| Numri i zonave | 2 |
| Madhësia e sulmit | 1 " |
COLL-EZP-2-9V - Koleksion 1" me 2 zona
TORO Irrigazione . Valvola 9V.
95,34 EUR
140,20 EUR
| Numri i zonave | 2 |
| Madhësia e sulmit | 1 " |
COLL-EZP-3 - Koleksion 1" me 3 zona
TORO Irrigazione . Valvola 24 V.
83,65 EUR
123,01 EUR
| Numri i zonave | 3 |
| Madhësia e sulmit | 1 " |


