27,13 EUR 33,49 EUR -19%
Rrotullohet nën tokë
Ka 46 produkte.
SRM-04 - Spërkatës pop-up, rreze 9,4 m
Lartësia e frëngjisë 10 centimetra.
9,35 EUR
9,85 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 11.4 |
| Diapazoni maksimal (m) | 9.4 |
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër |
| Fije | BSPP |
| Shkalla maksimale e reshjeve (mm/orë) | 11 |
MINI 8 - Spërkatës kërcyes me rreze 10,7 m
Lartësia e frëngjisë 10 centimetra.
16,43 EUR
24,16 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 11.3 |
| Diapazoni maksimal (m) | 10.7 |
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër |
| Fije | BSPP |
3504-PC - Spërkatës kërcyes me rreze 10,7 m
Lartësia e frëngjisë 10 centimetra.
14,74 EUR
24,57 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 17.4 |
| Diapazoni maksimal (m) | 10.7 |
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër |
| Fije | BSPP |
3504-PC SAM - Spërkatës pop-up, rreze 10,7 m
Lartësia e frëngjisë 10 centimetra. Me valvul kontrolli.
22,85 EUR
38,08 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 17.4 |
| Diapazoni maksimal (m) | 10.7 |
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër |
| Fije | BSPP |
PGJ-04 - Spërkatës pop-up, rreze 11,6 m
Lartësia e frëngjisë 10 centimetra.
9,87 EUR
10,39 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 16.7 |
| Diapazoni maksimal (m) | 11.6 |
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër |
| Fije | BSPP |
| Shkalla maksimale e reshjeve (mm/orë) | 15.0 |
PGP-04 - Spërkatës kërcyes me rreze 14 m
Lartësia e frëngjisë 10 centimetra.
11,60 EUR
12,21 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 53.8 |
| Diapazoni maksimal (m) | 14 |
| Madhësia e sulmit | 3/4 " |
| Lloji i sulmit | femër |
| Fije | BSPP |
| Shkalla maksimale e reshjeve (mm/orë) | 10 |
PGP-ADJ - Spërkatës që shfaqet me rreze 15 m
Lartësia e frëngjisë 10 centimetra.
11,16 EUR
11,75 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 53.7 |
| Diapazoni maksimal (m) | 15 |
| Madhësia e sulmit | 3/4 " |
| Lloji i sulmit | femër |
| Fije | BSPP |
| Shkalla maksimale e reshjeve (mm/orë) | 10 |
T5P-RS - Spërkatës pop-up, rreze 15,2 m
Lartësia e frëngjisë 12.7 centimetra. Me sistem Rapid Set.
20,03 EUR
29,45 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 36.5 |
| Diapazoni maksimal (m) | 15.2 |
| Madhësia e sulmit | 3/4 " |
| Lloji i sulmit | femër |
| Fije | BSPP |
T5HPE-RS - Spërkatës pop-up, rreze 15,2 m
Lartësia e frëngjisë 30 centimetra. Me sistem Rapid Set.
64,19 EUR
94,40 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 36.5 |
| Diapazoni maksimal (m) | 15.2 |
| Madhësia e sulmit | 3/4 " |
| Lloji i sulmit | femër |
| Fije | BSPP |
5004-PC30 - Spërkatës kërcyes me rreze 15,2 m
Lartësia e frëngjisë 10 centimetra.
16,18 EUR
26,96 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 36.6 |
| Diapazoni maksimal (m) | 15.2 |
| Madhësia e sulmit | 3/4 " |
| Lloji i sulmit | femër |
| Fije | BSPP |
| Shkalla minimale e reshjeve (mm/orë) | 5 |
| Shkalla maksimale e reshjeve (mm/orë) | 38 |
5004Plus-PC30 - Spërkatës kërcyes, rreze 15,2 m
Lartësia e frëngjisë 10 centimetra. Me valvul kontrolli.
20,50 EUR
34,16 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 36.6 |
| Diapazoni maksimal (m) | 15.2 |
| Madhësia e sulmit | 3/4 " |
| Lloji i sulmit | femër |
| Fije | BSPP |
| Shkalla minimale e reshjeve (mm/orë) | 5 |
| Shkalla maksimale e reshjeve (mm/orë) | 38 |
5004-PC30 SAM - Spërkatës i hapshëm, rreze veprimi 15.2 m
Artikujt e fundit në magazinë
Lartësia e kullës 10 cm. Me valvulë kontrolli.
25,16 EUR
41,93 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 36.6 |
| Diapazoni maksimal (m) | 15.2 |
| Madhësia e sulmit | 3/4 " |
| Lloji i sulmit | femër |
| Fije | BSPP |
| Shkalla minimale e reshjeve (mm/orë) | 5 |
| Shkalla maksimale e reshjeve (mm/orë) | 38 |
(4/5) jashtë 99 vlerësimet totale
