27,13 EUR 33,49 EUR -19%
Çmimet bien
Ka 4526 produkte.
Evolution - Njësi kontrolli e jashtme me 4 deri në 16 zona
Menaxhon 4 deri në 16 zona ujitjeje. WiFi opsional.
245,83 EUR
361,51 EUR
| Numri i zonave | 4 |
| WiFi | opsion |
| Modular | Po |
| Dieta | tensioni i rrjetit |
| Bluetooth | Po |
EZP-02-54 - Valvula solenoid 1"
Lidhja mashkull/mashkull. Pa rregullator rrjedhjeje.
19,18 EUR
28,21 EUR
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lloji i sulmit | mashkull/mashkull |
EZP-03-54 - Valvula solenoid 1".
Lidhja femër/femër. Pa rregullator rrjedhjeje.
19,18 EUR
28,21 EUR
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
EZP-22-54 - Valvula solenoid 1"
Lidhja mashkull/mashkull. Me rregullator rrjedhjeje.
25,26 EUR
37,15 EUR
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lloji i sulmit | mashkull/mashkull |
EZP-22-94 - 1"Solenoid valve
Sulmi mashkull/mashkull. Me latching solenoid. Me rrjedhën rregullatori.
35,92 EUR
52,83 EUR
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lloji i sulmit | mashkull/mashkull |
EZP-23-54 - Valvula solenoid 1"
Lidhja femër/femër. Me rregullator rrjedhjeje.
25,26 EUR
37,15 EUR
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
EZP-23-94 - Valvula solenoid 1"
Lidhja femër/femër. Me solenoid bistable. Me rregullator rrjedhjeje.
36,53 EUR
53,72 EUR
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
EZReg - Rregullator presioni për valvulën solenoid
Për valvulat e serive P150 dhe P220.
52,00 EUR
76,47 EUR
F 100/160B - Pompë elektrike centrifugale standarde trefazore 25 HP
Shkalla e rrjedhjes deri në 5500 l/min (330 m³/h). Koka deri në 34 m. Motor 18.5 kW (25 KF).
1 955,97 EUR
3 556,30 EUR
| Lidhja e motorit | TRE-FAZË |
| Fuqia (KF) | 25 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 5200 |
| Koka maksimale (m.) | 34 |
F 100/200B - Pompë elektrike centrifugale standarde trefazore 50 HP
Shkalla e rrjedhjes deri në 4900 l/min (294 m³/h). Koka deri në 57 m. Motor 37 kW (50 KF).
4 374,92 EUR
7 954,40 EUR
| Lidhja e motorit | TRE-FAZË |
| Fuqia (KF) | 50 |
| Thithja në 690V (A) | |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 5500 |
| Koka maksimale (m.) | 38 |
F 32/160B - Pompë elektrike centrifugale standarde trefazore 3 HP
Shkalla e rrjedhjes deri në 400 l/min (24 m³/h). Koka deri në 31 m. Motor 2.2 Kw (3 KF).
546,19 EUR
993,08 EUR
| Lidhja e motorit | TRE-FAZË |
| Fuqia (KF) | 3 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 400 |
| Koka maksimale (m.) | 31 |
F 32/200B - Pompë elektrike centrifugale standarde trefazore 7.5 HP
Shkalla e rrjedhjes deri në 500 l/min (30 m³/h). Koka deri në 52 m. Motor 5.5 kW (7.5 KF).
736,09 EUR
1 338,34 EUR
| Lidhja e motorit | TRE-FAZË |
| Fuqia (KF) | 7.5 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 500 |
| Koka maksimale (m.) | 52 |


