27,13 EUR 33,49 EUR -19%
Çmimet bien
Ka 4526 produkte.
PQm 81-PPS - Pompë elektrike me shtytës periferike njëfazore 0,75 HP
Shpejtësia e prurjes deri në 90 l/min (1,32 m³/h). Koka deri në 22 m. Motori 0,55 Kw (0,75 HP).
211,57 EUR
364,78 EUR
| Lidhja e motorit | NJËFAZË |
| Fuqia (KF) | 0.75 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 90 |
| Koka maksimale (m.) | 22 |
PQm 90 - Pompë elektrike me shtytës periferike njëfazore 1 HP
Shpejtësia e prurjes deri në 40 l/min (2,4 m³/h). Koka deri në 90 m. Motori 0,75 Kw (1 HP).
182,56 EUR
314,76 EUR
| Lidhja e motorit | NJËFAZË |
| Fuqia (KF) | 1 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 40 |
| Koka maksimale (m.) | 90 |
Pre-Stres - Biostimulant për lëndinë 250 gr
Stimulues i rritjes.
19,57 EUR
20,60 EUR
Prerëse elektrik gardh PowerCut 700/65 - 65cm
Fuqia 700 Watts.
178,19 EUR
219,99 EUR
| Gjatësia e shufrës (cm) | 65 |
Prerëse mbrojtëse elektrike ComfortCut 550/50 - 50 cm
Fuqia 550 Watts.
143,36 EUR
176,99 EUR
| Gjatësia e shufrës (cm) | 50 |
Prerëse mbrojtëse elektrike ComfortCut 600/55 - 55 cm
Fuqia 600 Watts.
160,37 EUR
197,99 EUR
| Gjatësia e shufrës (cm) | 55 |
Prerëse mbrojtëse elektrike teleskopike THS 500/48 - 48 cm
Fuqia 500 Watts.
170,09 EUR
209,99 EUR
| Gjatësia e shufrës (cm) | 48 |
PRESFLO MULTI - Rregullator elektronik i presionit
Artikujt e fundit në magazinë
Për pompa deri në 2 KF. Me matës presioni. Me rivendosje automatike.
146,79 EUR
229,36 EUR
| Fuqia (KF) | 2 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | |
| Presioni i rinisjes (bar) | 2 bare |
| Rryma e linjës (Amper) | 16 A |
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lloji i sulmit | mashkull/femër |
PRESFLO VARIO - Rregullator elektronik i presionit
Për pompa deri në 2 KF. Me matës presioni. Me rivendosje automatike.
72,61 EUR
113,46 EUR
| Fuqia (KF) | 2 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | |
| Presioni i rinisjes (bar) | 0.8 |
| Rryma e linjës (Amper) | |
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lloji i sulmit | femër |
PRF-075-RBY - filtër mikro-ujitës 3/4".
Artikujt e fundit në magazinë
Filtri i fishekëve. 70 rrjetë. Presioni maksimal 10 bar. Me rregullator presioni.
20,31 EUR
33,86 EUR
| Madhësia e sulmit | 3/4 " |
| Kapaciteti i filtrimit (rrjetë) | 200 |
| Lloji i sulmit | mashkull/mashkull |
PRF-100-RBY - filtër mikro-ujitës 1"
Filtri i fishekëve. 200 rrjetë. Presioni maksimal 10 bar. Me rregullator presioni.
22,30 EUR
37,16 EUR
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Kapaciteti i filtrimit (rrjetë) | 200 |
| Lloji i sulmit | mashkull/mashkull |
Prizë rubineti 1/2"
Prizë me lidhje të filetuar dhe bashkim të shpejtë.
0,30 EUR
1,50 EUR
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |


