Çmimet bien
Ka 4526 produkte.
Pro-HC-1201-E - Njësi kontrolli e jashtme me 12 zona
Menaxhon 12 zona ujitjeje. WiFi opsional.
393,63 EUR
414,35 EUR
| Numri i zonave | 12 |
| WiFi | opsion |
| Modular | Jo |
| Dieta | tensioni i rrjetit |
| Bluetooth | Po |
Pro-HC-2401-E - Njësi kontrolli e jashtme me 24 zona
Menaxhon 24 zona ujitjeje. WiFi opsional.
687,44 EUR
723,62 EUR
| Numri i zonave | 24 |
| WiFi | opsion |
| Modular | Jo |
| Dieta | tensioni i rrjetit |
| Bluetooth | Po |
Pro-HC-601-E - Njësi kontrolli e jashtme me 6 zona
Menaxhon 6 zona ujitjeje. WiFi.
331,47 EUR
348,92 EUR
| Numri i zonave | 6 |
| WiFi | Po |
| Modular | Jo |
| Dieta | tensioni i rrjetit |
| Bluetooth | Po |
Promoter - Pleh për lëndinë 1 kg
Mbrojtja. Rrënjosja.
18,91 EUR
19,90 EUR
Promotor - 5 kg pleh për lëndinë
Mbrojtja. Rrënjosja.
80,75 EUR
85,00 EUR
PROS-02 - Spërkatës kërcyes 5cm
Lartësia e frëngjisë 5 centimetra. PA GRUP.
1,96 EUR
2,06 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 14.91 |
| Diapazoni maksimal (m) | 10.7 |
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër |
| Fije | BSPP |
PROS-03 - Spërkatës pop-up 7,5 cm
Lartësia e frëngjisë 7.5 centimetra. PA GRUP.
1,96 EUR
2,06 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 14.91 |
| Diapazoni maksimal (m) | 10.7 |
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër |
| Fije | BSPP |
PROS-04 - Spërkatës kërcyes 10 cm
Lartësia e frëngjisë 10 centimetra. PA GRUP.
1,96 EUR
2,06 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 14.91 |
| Diapazoni maksimal (m) | 10.7 |
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër |
| Fije | BSPP |
PSS-KIT-EU - Kompleti i sensorit të lagështisë
Lidhje me valë.
172,89 EUR
254,25 EUR
| Zbulimi | lagështia |
PSU-02-10A - Spërkatës që shfaqet me rreze 3 m
Lartësia e frëngjisë 5 centimetra. Këndi i ndryshueshëm i punës.
2,41 EUR
2,54 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 7.55 |
| Diapazoni maksimal (m) | 3 |
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër |
| Fije | BSPP |
PSU-02-12A - Spërkatës kërcyes me rreze 3,7 m
Lartësia e frëngjisë 5 centimetra. Këndi i ndryshueshëm i punës.
2,41 EUR
2,54 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 9.84 |
| Diapazoni maksimal (m) | 3.7 |
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër |
| Fije | BSPP |
PSU-02-15A - Spërkatës kërcyes me rreze 4,6 m
Lartësia e frëngjisë 5 centimetra. Këndi i ndryshueshëm i punës.
2,41 EUR
2,54 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 14.28 |
| Diapazoni maksimal (m) | 4.6 |
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër |
| Fije | BSPP |


