27,13 EUR 33,49 EUR -19%
Çmimet bien
Ka 4526 produkte.
PSU-02-17A - Spërkatës që shfaqet me rreze 5,2 m
Lartësia e frëngjisë 5 centimetra. Këndi i ndryshueshëm i punës.
2,41 EUR
2,54 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 17.82 |
| Diapazoni maksimal (m) | 5.2 |
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër |
| Fije | BSPP |
PSU-04-10A - Spërkatës kërcyes me rreze 3 m
Lartësia e frëngjisë 10 centimetra. Këndi i ndryshueshëm i punës.
2,19 EUR
2,31 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 7.55 |
| Diapazoni maksimal (m) | 3 |
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër |
| Fije | BSPP |
PSU-04-12A - Spërkatës kërcyes me rreze 3,7 m
Lartësia e frëngjisë 10 centimetra. Këndi i ndryshueshëm i punës.
2,19 EUR
2,31 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 9.84 |
| Diapazoni maksimal (m) | 3.7 |
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër |
| Fije | BSPP |
PSU-04-15A - Spërkatës kërcyes me rreze 4,6 m
Lartësia e frëngjisë 10 centimetra. Këndi i ndryshueshëm i punës.
2,19 EUR
2,31 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 14.28 |
| Diapazoni maksimal (m) | 4.6 |
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër |
| Fije | BSPP |
PSU-04-17A - Spërkatës kërcyes me rreze 5,2 m
Lartësia e frëngjisë 10 centimetra. Këndi i ndryshueshëm i punës.
2,19 EUR
2,31 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 17.82 |
| Diapazoni maksimal (m) | 5.2 |
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër |
| Fije | BSPP |
QEM 050 - Panel elektrik për pompë elektrike njëfazore 0.50 HP
Për të ndezur një pompë elektrike zhytëse 4". Fuqia: 0.37 kW (0.50 KF). Funksionim manual. Mbrojtje nga mbingarkesa. Kondensator.
56,61 EUR
97,60 EUR
| Fuqia (KF) | 0.50 |
| Rryma e fazës së motorit (Amper) | 5 |
QEM 075 - Panel elektrik për pompë elektrike njëfazore 0.75 HP
Për të ndezur një pompë elektrike zhytëse 4". Fuqia: 0.55 kW (0.75 KF). Funksionim manual. Mbrojtje nga mbingarkesa. Kondensator.
56,61 EUR
97,60 EUR
| Fuqia (KF) | 0.75 |
| Rryma e fazës së motorit (Amper) | 6 |
QEM 100 - Panel elektrik për pompë elektrike njëfazore 1 HP
Për të ndezur 1 pompë elektrike zhytëse 4". Fuqia: 0.75 Kw (1 KF). Funksionim manual. Mbrojtje nga mbingarkesa. Kondensator.
58,73 EUR
101,26 EUR
| Fuqia (KF) | 1 |
| Rryma e fazës së motorit (Amper) | 7 |
QEM 150 - Panel elektrik për pompë elektrike njëfazore 1.5 HP
Për të ndezur një pompë elektrike zhytëse 4". Fuqia: 1.1 kW (1.5 KF). Funksionim manual. Mbrojtje nga mbingarkesa. Kondensator.
62,27 EUR
107,36 EUR
| Fuqia (KF) | 1.5 |
| Rryma e fazës së motorit (Amper) | 11 |
QEM 200 - Panel elektrik për pompë elektrike njëfazore 2 HP
Për të ndezur një pompë elektrike zhytëse 4". Fuqia: 1.5 kW (2 KF). Funksionim manual. Mbrojtje nga mbingarkesa. Kondensator.
62,27 EUR
107,36 EUR
| Fuqia (KF) | 2 |
| Rryma e fazës së motorit (Amper) | 13 |
QEM 300 - Panel elektrik për pompë elektrike njëfazore 3 HP
Për të ndezur një pompë elektrike zhytëse 4". Fuqia: 2.2 kW (3 KF). Funksionim manual. Mbrojtje nga mbingarkesa. Kondensator.
70,05 EUR
120,78 EUR
| Fuqia (KF) | 3 |
| Rryma e fazës së motorit (Amper) | 18 |
QEM/3-050 - Panel elektrik për pompë elektrike njëfazore 0.50 HP
Për të ndezur një pompë elektrike zhytëse 3". Fuqia: 0.37 kW (0.50 KF). Funksionim manual. Mbrojtje nga mbingarkesa. Kondensator.
56,61 EUR
97,60 EUR
| Fuqia (KF) | 0.50 |
| Rryma e fazës së motorit (Amper) | 5 |


