27,13 EUR 33,49 EUR -19%
Lidhjet
Ka 303 produkte.
S095025100 - compression Përshtatshëm 25 x 1"
Me mashkull thread.
1,77 EUR
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lloji i sulmit | mashkull |
S095032034 - compression Përshtatshëm 32 x 3/4"
Me mashkull thread.
2,28 EUR
| Madhësia e sulmit | 3/4 " |
| Lloji i sulmit | mashkull |
S095032100 - compression Përshtatshëm 32 x 1"
Me mashkull thread.
2,28 EUR
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lloji i sulmit | mashkull |
S095032114 - compression Përshtatshëm 32 x 1 1/4"
Me mashkull thread.
2,49 EUR
| Madhësia e sulmit | 1 1/4 " |
| Lloji i sulmit | mashkull |
S095040100 - compression Përshtatshëm 40 x 1"
Me mashkull thread.
3,71 EUR
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lloji i sulmit | mashkull |
S095040114 - compression Përshtatshëm 40 x 1 1/4"
Me mashkull thread.
4,93 EUR
| Madhësia e sulmit | 1 1/4 " |
| Lloji i sulmit | mashkull |
S095040112 - compression Përshtatshëm 40 x 1 1/2"
Me mashkull thread.
3,71 EUR
| Madhësia e sulmit | 1 1/2 " |
| Lloji i sulmit | mashkull |
S095040200 - compression Përshtatshëm 40 x 2"
Me mashkull thread.
3,71 EUR
| Madhësia e sulmit | 2 " |
| Lloji i sulmit | mashkull |
S100016012 - compression Përshtatshëm 16 x 1/2"
Me femra fije.
1,51 EUR
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
| Lloji i sulmit | mashkull |
S100016034 - compression Përshtatshëm 16 x 3/4"
Me femra fije.
2,98 EUR
| Madhësia e sulmit | 3/4 " |
| Lloji i sulmit | femër |
S100020012 - compression Përshtatshëm 20 x 1/2"
Me femra fije.
3,34 EUR
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër |
S100020034 - compression Përshtatshëm për 20 x 3/4"
Me femra fije.
3,34 EUR
| Madhësia e sulmit | 3/4 " |
| Lloji i sulmit | femër |


