Sistemet e pompimit
Ka 1984 produkte.
Stacion për Ngritjen e Ujërave të Ndotura SAR 550-BCm 10/50 - 0.75 HP
Rezervuar 550 litra. Pompë Pedrollo BCm 10/50. Shkalla e rrjedhjes së shkarkimit deri në 600 l/min (36 m³/h). Koka deri në 11 m. Motor 0.75 kW (1 HP).
2 429,02 EUR
4 416,40 EUR
| Lidhja e motorit | NJËFAZË |
| Fuqia (KF) | 1 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 600 |
| Koka maksimale (m.) | 11 |
| Kapaciteti i enës (litra) | 550 |
| Kapaciteti i rezervuarit (litra) | 550 |
Stacion për Ngritjen e Ujërave të Ndotura SAR 550-BCm 15/50 - 1.5 HP
Rezervuar 550 litra. Pompë Pedrollo BCm 10/50. Shkalla e rrjedhjes së shkarkimit deri në 600 l/min (36 m³/h). Koka deri në 11 m. Motor 0.75 kW (1 HP).
2 494,78 EUR
4 535,96 EUR
| Lidhja e motorit | NJËFAZË |
| Fuqia (KF) | 1.5 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 750 |
| Koka maksimale (m.) | 14 |
| Kapaciteti i enës (litra) | 550 |
| Kapaciteti i rezervuarit (litra) | 550 |
FSG 2 - Ndërprerës presioni njëfazor i rregullueshëm 4.6 bar
I rregullueshëm nga 1.4 në 4.6 bar .
20,30 EUR
31,72 EUR
| Fuqia (KF) | 2 |
| Madhësia e sulmit | 1/4" |
| Lloji i sulmit | femër |
FYG 22 - Ndërprerës presioni njëfazor i rregullueshëm 7 bar
I rregullueshëm nga 5.4 në 7 bar .
27,72 EUR
43,31 EUR
| Fuqia (KF) | 2 |
| Madhësia e sulmit | 1/4" |
| Lloji i sulmit | femër |
FYG 32 - Ndërprerës presioni njëfazor i rregullueshëm 10.5 bar
I rregullueshëm nga 8 në 10.5 bar .
28,50 EUR
44,53 EUR
| Fuqia (KF) | 2 |
| Madhësia e sulmit | 1/4" |
| Lloji i sulmit | femër |
PM12 - Ndërprerës presioni njëfazor i rregullueshëm 12 bar
I rregullueshëm nga 3 në 12 bar .
10,14 EUR
| Madhësia e sulmit | 1/4" |
| Lloji i sulmit | femër |
PM12 - Ndërprerës presioni njëfazor i rregullueshëm 12 bar
I rregullueshëm nga 3 në 12 bar . Me lidhje rrotulluese.
10,49 EUR
| Madhësia e sulmit | 1/4" |
| Lloji i sulmit | femër |
EASYSMALL - Rregullator elektronik i presionit
Për pompa deri në 1.5 KF. Pa matës presioni. Me rivendosje automatike.
56,22 EUR
87,84 EUR
| Fuqia (KF) | 1.5 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | |
| Presioni i rinisjes (bar) | 1.5 |
| Rryma e linjës (Amper) | 16 A |
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lloji i sulmit | mashkull |
Brio - Rregullator elektronik i presionit
Për pompa deri në 2 KF. Me matës presioni. Me rivendosje automatike.
40,97 EUR
| Fuqia (KF) | 2 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | |
| Presioni i rinisjes (bar) | 3.5 |
| Rryma e linjës (Amper) | 12 A |
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lloji i sulmit | mashkull |
EASYPRESS-YELLOW - Rregullator elektronik i presionit
Për pompa deri në 2 KF. Me matës presioni. Me rivendosje automatike. Presioni i rinisjes 0.8 bar .
72,61 EUR
113,46 EUR
| Fuqia (KF) | 2 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | |
| Presioni i rinisjes (bar) | 0.8 |
| Rryma e linjës (Amper) | 16 A |
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lloji i sulmit | mashkull |
EASYPRESS-BLU - Rregullator elektronik i presionit
Për pompa deri në 2 KF. Me matës presioni. Me rivendosje automatike. Presioni i rinisjes 1.5 bar .
72,61 EUR
113,46 EUR
| Fuqia (KF) | 2 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | |
| Presioni i rinisjes (bar) | 1.5 |
| Rryma e linjës (Amper) | 16 A |
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lloji i sulmit | mashkull |
EASYPRESS-ROSSO - Rregullator elektronik i presionit
Për pompa deri në 2 KF. Me matës presioni. Me rivendosje automatike. Presioni i rinisjes 2.2 bar .
72,61 EUR
113,46 EUR
| Fuqia (KF) | 2 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | |
| Presioni i rinisjes (bar) | 2.2 |
| Rryma e linjës (Amper) | 16 A |
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lloji i sulmit | mashkull |