27,13 EUR 33,49 EUR -19%
Valvola manuale
Ka 12 produkte.
BVFT1020 - Valvul sferike 1/2" me skaje të filetuara
Lidhje femër/femër.
9,30 EUR
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
BVFT1034 - Valvul sferike 3/4" me fileto
Lidhje femër/femër.
9,76 EUR
| Madhësia e sulmit | 3/4 " |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
BVFT1100 - Valvul sferike 1" me fileto
Lidhje femër/femër.
11,47 EUR
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
BVFT1114 - Valvul sferike me fileto 1 1/4"
Lidhje femër/femër.
12,44 EUR
| Madhësia e sulmit | 1 1/4 " |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
BVFT1112 - Valvul sferike 1 1/2" me skaje të filetuara
Lidhje femër/femër.
14,40 EUR
| Madhësia e sulmit | 1 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
BVFT1200 - Valvul sferike 2" me fileto
Lidhje femër/femër.
17,69 EUR
| Madhësia e sulmit | 2 " |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
IDR-PR - Hidrant plastik me bajonetë
Hidrant për lidhje me bajonetë.
6,78 EUR
3,05 EUR
| Madhësia e sulmit | 3/4 " |
| Lloji i sulmit | femër |
AIRVENT-075 - Valvul ajri 3/4"
Sulm mashkullor.
19,36 EUR
| Madhësia e sulmit | 3/4 " |
| Lloji i sulmit | mashkull |
AIRVENT-1BP - Vrima e ajrit me mbyllje të ngadaltë 1"
Sulm mashkullor.
51,59 EUR
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lloji i sulmit | mashkull |
290-02 - Valvul Kullimi 1/2"
Sulm mashkullor.
17,09 EUR
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
| Lloji i sulmit | mashkull |
15,97 EUR
26,62 EUR
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
| Lloji i sulmit | mashkull |
| Fije | NPT |
(4/5) jashtë 2 vlerësimet totale