FYG 32 - Adjustable single-phase pressure switch 10.5 bar
Adjustable from 8 to 10.5 bar .
€28.50
€44.53
| Power (HP) | 2 |
| Attack size | 1/4" |
| Type of attack | female |
There are 2898 products.
| Power (HP) | 2 |
| Attack size | 1/4" |
| Type of attack | female |
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | male/female |
| Attack size | 1 1/4 " |
| Type of attack | male/female |
| Motor connection | THREE-PHASE |
| Power (HP) | 5.5 |
| Max. flow rate (l./min.) | 1700 |
| Max. head (m.) | 21.5 |