RP 1 - 1 "Nylon straight hose connector
Diameter 30mm.
€3.54
| Attack size | 1 " |
There are 2898 products.
| Attack size | 1 " |
| Attack size | 1 1/4 " |
| Attack size | 1 1/2 " |
| Attack size | 2" |
| Motor connection | THREE-PHASE |
| Power (HP) | 0.33 |
| Max. flow rate (l./min.) | 160 |
| Max. head (m.) | 7.7 |
| Motor connection | THREE-PHASE |
| Power (HP) | 0.33 |
| Max. flow rate (l./min.) | 160 |
| Max. head (m.) | 7.7 |
| Motor connection | THREE-PHASE |
| Power (HP) | 0.50 |
| Max. flow rate (l./min.) | 190 |
| Max. head (m.) | 10.3 |
| Motor connection | THREE-PHASE |
| Power (HP) | 0.50 |
| Max. flow rate (l./min.) | 190 |
| Max. head (m.) | 10.3 |
| Motor connection | THREE-PHASE |
| Power (HP) | 0.50 |
| Max. flow rate (l./min.) | 190 |
| Max. head (m.) | 8 |
| Motor connection | THREE-PHASE |
| Power (HP) | 0.50 |
| Max. flow rate (l./min.) | 180 |
| Max. head (m.) | 7 |