EZP-23-54 - 1" Solenoid Valve
Female/female connection. With flow regulator.
€37.31
€54.86
| Max. flow rate (l./min.) | |
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | female/female |
| Thread | BSP |
There are 407 products.
| Max. flow rate (l./min.) | |
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | female/female |
| Thread | BSP |
| Max. flow rate (l./min.) | |
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | female/female |
| Thread | BSP |
| Max. range (m) | 0.6 |
| Working angle (degrees) | 360 |
| Type of attack | female |
| Max. range (m) | 23 |
| Working angle (degrees) | 360 |
| Max. range (m) | 27 |
| Working angle (degrees) | 360 |
| Max. range (m) | 27 |
| Max. range (m) | 27 |
| Type of attack | male/male |
| Max. flow rate (l./min.) | 231.3 |
| Max. range (m) | 30.5 |
| Attack size | 1 1/2 " |
| Type of attack | female |
| Thread | ACME |
| Min. precipitation rate (mm/h) | 11 |
| Max. precipitation rate (mm/h) | 15 |