KI-T-5Z9PZ - Toro 5-Zone 9V Irrigation Kit
With Tempus DC6-L cockpit programmer.
€657.67
€967.16
| Number of zones | 5 |
There are 403 products.
| Number of zones | 5 |
| Number of zones | 6 |
| Number of zones | 6 |
| Number of zones | 6 |
| Number of zones | 7 |
| Number of zones | 7 |
| Number of zones | 8 |
| Number of zones | 8 |
| Max. flow rate (l./min.) | 9.4 |
| Max. range (m) | 3 |
| Attack size | 1/2 " |
| Type of attack | female |
| Thread | BSPP |
| Max. flow rate (l./min.) | 9.4 |
| Max. range (m) | 3.6 |
| Attack size | 1/2 " |
| Type of attack | female |
| Thread | BSPP |
| Max. flow rate (l./min.) | 9.4 |
| Max. range (m) | 4.5 |
| Attack size | 1/2 " |
| Type of attack | female |
| Thread | BSPP |
| Max. flow rate (l./min.) | 9.4 |
| Max. range (m) | 5.2 |
| Attack size | 1/2 " |
| Type of attack | female |
| Thread | BSPP |