P220-23-94 - 1" Solenoid Valve
Female/female connection. With flow regulator. Bistable solenoid.
€153.25
€225.37
| Max. flow rate (l./min.) | |
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | female/female |
| Thread | BSP |
There are 407 products.
| Max. flow rate (l./min.) | |
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | female/female |
| Thread | BSP |
| Max. flow rate (l./min.) | |
| Attack size | 1 1/2 " |
| Type of attack | female/female |
| Thread | BSP |
| Max. flow rate (l./min.) | |
| Attack size | 2" |
| Type of attack | female/female |
| Thread | BSP |
| Number of zones | 2 |
| Solenoid operation | direct drive |
| Number of zones | 2 |
| Solenoid operation | bistable |
| Number of zones | 3 |
| Solenoid operation | direct drive |
| Number of zones | 3 |
| Solenoid operation | bistable |
| Number of zones | 4 |
| Solenoid operation | direct drive |
| Number of zones | 4 |
| Solenoid operation | bistable |
| Number of zones | 5 |
| Number of zones | 5 |
| Number of zones | 6 |
| Solenoid operation | direct drive |