Tempus DC6 - 6-zone control unit for cockpit
Manages 6 irrigation zones. Bluetooth.
€166.67
€245.10
| Number of zones | 6 |
| WiFi | No |
| Diet | drums |
| Bluetooth | Yes |
There are 407 products.
| Number of zones | 6 |
| WiFi | No |
| Diet | drums |
| Bluetooth | Yes |
| Number of zones | 6 |
| WiFi | No |
| Diet | drums |
| Bluetooth | Yes |
| Number of zones | 4 |
| WiFi | option |
| Modular | Yes |
| Diet | mains voltage |
| Bluetooth | option |
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | male |
| Attack size | 1 1/2 " |
| Type of attack | male |
| Max. flow rate (l./min.) | |
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | female/female |
| Thread | BSP |
| Max. flow rate (l./min.) | |
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | male/male |
| Thread | NPT |
| Max. flow rate (l./min.) | |
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | female/female |
| Thread | BSP |
| Max. flow rate (l./min.) | |
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | female/female |
| Thread | BSP |
| Max. flow rate (l./min.) | |
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | male/male |
| Thread | BSP |
| Max. flow rate (l./min.) | |
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | male/male |
| Thread | BSP |
| WiFi | No |
| Bluetooth | No |
| Detection | rain |