€27.13 €33.49 -19%
Connections
There are 303 products.
S095025100 - compression Fitting 25 x 1"
With male thread.
€1.77
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | male |
S095032034 - compression Fitting 32 x 3/4"
With male thread.
€2.28
| Attack size | 3/4 " |
| Type of attack | male |
S095032100 - compression Fitting 32 x 1"
With male thread.
€2.28
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | male |
S095032114 - compression Fitting 32 x 1 1/4"
With male thread.
€2.49
| Attack size | 1 1/4 " |
| Type of attack | male |
S095040100 - compression Fitting 40 x 1"
With male thread.
€3.71
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | male |
S095040114 - compression Fitting 40 x 1 1/4"
With male thread.
€4.93
| Attack size | 1 1/4 " |
| Type of attack | male |
S095040112 - compression Fitting 40 x 1 1/2"
With male thread.
€3.71
| Attack size | 1 1/2 " |
| Type of attack | male |
S095040200 - compression Fitting 40 x 2"
With male thread.
€3.71
| Attack size | 2" |
| Type of attack | male |
S100016012 - compression Fitting 16 x 1/2"
With female thread.
€1.51
| Attack size | 1/2 " |
| Type of attack | male |
S100016034 - compression Fitting 16 x 3/4"
With female thread.
€2.98
| Attack size | 3/4 " |
| Type of attack | female |
S100020012 - compression Fitting 20 x 1/2"
With female thread.
€3.34
| Attack size | 1/2 " |
| Type of attack | female |
S100020034 - compression Fitting to 20 x 3/4"
With female thread.
€3.34
| Attack size | 3/4 " |
| Type of attack | female |

