EZP-23-94 - electrovalva de 1".
Conexiune femeie/femeie. Cu solenoid bistabil. Cu regulator de debit.
36,53 €
53,72 €
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | femeie/femeie |
Există 403 produse.
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | femeie/femeie |
| Rază maximă de acțiune (m) | 0,6 |
| Unghi de lucru (grade) | 360 |
| Tipul de atac | femeie |
| Rază maximă de acțiune (m) | 23 de ani |
| Unghi de lucru (grade) | 360 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 27 |
| Unghi de lucru (grade) | 360 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 27 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 27 |
| Tipul de atac | bărbat/bărbat |
| Debit maxim (l/min) | 231,3 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 30,5 |
| Dimensiunea atacului | 1 1/2 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | CULME |
| Rata minimă de precipitații (mm/h) | 11 |
| Rata maximă a precipitațiilor (mm/h) | 15 |
| Număr de zone | 1 |