OT-8-TQP - Duză cu unghi fix, 2,4 m, 270 de grade
Atacul masculin.
5,63 €
8,28 €
| Rază maximă de acțiune (m) | 2.4 |
| Unghi de lucru (grade) | 270 |
| Tipul de atac | bărbat |
Există 403 produse.
| Rază maximă de acțiune (m) | 2.4 |
| Unghi de lucru (grade) | 270 |
| Tipul de atac | bărbat |
| Rază maximă de acțiune (m) | 2.4 |
| Unghi de lucru (grade) | 240 |
| Tipul de atac | bărbat |
| Dimensiunea atacului | 1 1/2 " |
| Tipul de atac | femeie/femeie |
| Dimensiunea atacului | 2 " |
| Tipul de atac | femeie/femeie |
| Dimensiunea atacului | 1 1/2 " |
| Tipul de atac | femeie/femeie |
| Dimensiunea atacului | 2 " |
| Tipul de atac | femeie/femeie |
| Dimensiunea atacului | 3 " |
| Tipul de atac | femeie/femeie |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | femeie/femeie |
| Dimensiunea atacului | 1 1/2 " |
| Tipul de atac | femeie/femeie |
| Dimensiunea atacului | 2 " |
| Tipul de atac | femeie/femeie |
| Dimensiunea atacului | 3 " |
| Tipul de atac | femeie/femeie |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | femeie/femeie |