P220-23-96 - 1"Electrovalva 1/2
Atac femeie/femeie. În Nailon armat. Cu blocare electromagnetică. Cu regulator de debit.
234,36 €
344,65 €
| Dimensiunea atacului | 1 1/2 " |
| Tipul de atac | femeie/femeie |
Există 403 produse.
| Dimensiunea atacului | 1 1/2 " |
| Tipul de atac | femeie/femeie |
| Dimensiunea atacului | 2 " |
| Tipul de atac | femeie/femeie |
| Număr de zone | 2 |
| Funcționarea solenoidului | acționare directă |
| Număr de zone | 2 |
| Funcționarea solenoidului | bistabil |
| Număr de zone | 3 |
| Număr de zone | 3 |
| Număr de zone | 4 |
| Număr de zone | 4 |
| Număr de zone | 5 |
| Număr de zone | 5 |
| Număr de zone | 6 |
| Număr de zone | 6 |