Sisteme de pompare
Există 1981 produse.
Stație de pompare ape uzate SAR 550-BCm 10/50 - 0,75 CP
Rezervor de 550 litri. Pompă Pedrollo BCm 10/50. Debit de refulare de până la 600 l/min (36 m³/h). Înălțime de pompare de până la 11 m. Motor de 0,75 kW (1 CP).
2.429,02 €
4.416,40 €
| Conectarea motorului | MONOFAZAT |
| Putere (CP) | 1 |
| Debit maxim (l/min) | 600 |
| Înălțime maximă (m) | 11 |
| Capacitatea recipientului (litri) | 550 |
| Capacitate rezervor (litri) | 550 |
Stație de pompare ape uzate SAR 550-BCm 15/50 - 1,5 CP
Rezervor de 550 litri. Pompă Pedrollo BCm 10/50. Debit de refulare de până la 600 l/min (36 m³/h). Înălțime de pompare de până la 11 m. Motor de 0,75 kW (1 CP).
2.494,78 €
4.535,96 €
| Conectarea motorului | MONOFAZAT |
| Putere (CP) | 1,5 |
| Debit maxim (l/min) | 750 |
| Înălțime maximă (m) | 14 |
| Capacitatea recipientului (litri) | 550 |
| Capacitate rezervor (litri) | 550 |
FSG 2 - Presostat monofazat reglabil 4,6 bar
Reglabil de la 1,4 la 4,6 bar .
20,30 €
31,72 €
| Putere (CP) | 2 |
| Dimensiunea atacului | 1/4" |
| Tipul de atac | femeie |
FYG 22 - Presostat monofazat reglabil 7 bar
Reglabil de la 5,4 la 7 bar .
27,72 €
43,31 €
| Putere (CP) | 2 |
| Dimensiunea atacului | 1/4" |
| Tipul de atac | femeie |
FYG 32 - Presostat monofazat reglabil 10,5 bar
Reglabil de la 8 la 10,5 bar .
28,50 €
44,53 €
| Putere (CP) | 2 |
| Dimensiunea atacului | 1/4" |
| Tipul de atac | femeie |
PM12 - Presostat monofazat reglabil 12 bar
Reglabil de la 3 la 12 bar .
10,14 €
| Dimensiunea atacului | 1/4" |
| Tipul de atac | femeie |
PM12 - Presostat monofazat reglabil 12 bar
Reglabil de la 3 la 12 bar . Cu conexiune pivotantă.
10,49 €
| Dimensiunea atacului | 1/4" |
| Tipul de atac | femeie |
EASYSMALL - Regulator electronic de presiune
Pentru pompe de până la 1,5 CP. Fără manometru. Cu resetare automată.
56,22 €
87,84 €
| Putere (CP) | 1,5 |
| Debit maxim (l/min) | |
| Presiune de repornire (bar) | 1,5 |
| Curent de linie (Amperi) | 16 A |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | bărbat |
Brio - Regulator electronic de presiune
Pentru pompe de până la 2 CP. Cu manometru. Cu resetare automată.
40,97 €
| Putere (CP) | 2 |
| Debit maxim (l/min) | |
| Presiune de repornire (bar) | 3.5 |
| Curent de linie (Amperi) | 12 A |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | bărbat |
EASYPRESS-GALBEN - Regulator electronic de presiune
Pentru pompe de până la 2 CP. Cu manometru. Cu resetare automată. Presiune de repornire 0,8 bar .
72,61 €
113,46 €
| Putere (CP) | 2 |
| Debit maxim (l/min) | |
| Presiune de repornire (bar) | 0,8 |
| Curent de linie (Amperi) | 16 A |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | bărbat |
EASYPRESS-BLU - Regulator electronic de presiune
Pentru pompe de până la 2 CP. Cu manometru. Cu resetare automată. Presiune de repornire 1,5 bar .
72,61 €
113,46 €
| Putere (CP) | 2 |
| Debit maxim (l/min) | |
| Presiune de repornire (bar) | 1,5 |
| Curent de linie (Amperi) | 16 A |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | bărbat |
EASYPRESS-ROSSO - Regulator electronic de presiune
Pentru pompe de până la 2 CP. Cu manometru. Cu resetare automată. Presiune de repornire 2,2 bar .
72,61 €
113,46 €
| Putere (CP) | 2 |
| Debit maxim (l/min) | |
| Presiune de repornire (bar) | 2.2 |
| Curent de linie (Amperi) | 16 A |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | bărbat |