Sisteme de pompare
Există 1981 produse.
Regulator electronic de presiune Brio Top 2.0 - 1"
Pentru pompe de până la 3 CP. Cu manometru. Cu resetare automată.
105,69 €
| Putere (CP) | 3 |
| Debit maxim (l/min) | |
| Presiune de repornire (bar) | 8 |
| Curent de linie (Amperi) | 16 A |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | bărbat |
Regulator electronic de presiune Brio Top 2.0 - 1 1/4"
Pentru pompe de până la 3 CP. Cu manometru. Cu resetare automată.
109,85 €
| Putere (CP) | 3 |
| Debit maxim (l/min) | |
| Presiune de repornire (bar) | 8 |
| Curent de linie (Amperi) | 16 A |
| Dimensiunea atacului | 1 1/4 " |
| Tipul de atac | bărbat |
Brio Tank - Regulator electronic de presiune
Pentru pompe de până la 2 CP. Cu manometru. Cu resetare automată.
57,01 €
| Putere (CP) | 2 |
| Presiune de repornire (bar) | 1 bară |
| Curent de linie (Amperi) | |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | bărbat |
PRESFLO MULTI - Regulator electronic de presiune
Ultimele articole în stoc
Pentru pompe de până la 2 CP. Cu manometru. Cu resetare automată.
146,79 €
229,36 €
| Putere (CP) | 2 |
| Debit maxim (l/min) | |
| Presiune de repornire (bar) | 2 baruri |
| Curent de linie (Amperi) | 16 A |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | bărbat/femeie |
STEADYPRES 4.0 - Invertor universal
Pentru pompe de până la 1,5 CP. Monofazat/monofazat. Monofazat/trifazat.
364,41 €
628,30 €
| Putere (CP) | 1,5 |
| Curent de fază al motorului (amperi) | , |
| Frecvența fazelor motorului (Hz) | 50, 60 |
Invertor monofazat Active Driver Plus M/M 1.1 - 8.5 A
Pentru pompe monofazate de până la 1,5 CP. Monofazat/monofazat.
455,00 €
| Putere (CP) | 1,5 |
| Debit maxim (l/min) | 300 |
| Curent de fază al motorului (amperi) | 8,5 |
| Frecvența fazelor motorului (Hz) | 50, 60 |
Invertor monofazat PWM II 230 1 Basic / 8,5 - 8,5 A
Pentru pompe monofazate de până la 1,5 CP. Monofazat/monofazat.
455,00 €
| Putere (CP) | 1,5 |
| Debit maxim (l/min) | |
| Curent de fază al motorului (amperi) | 8,5 |
| Frecvența fazelor motorului (Hz) | 50 |
Sirio Universal - Invertor monofazat de 10,5 A
Pentru pompe de până la 2 CP. Monofazat/monofazat. Monofazat/trifazat.
271,84 €
| Putere (CP) | 2 |
| Debit maxim (l/min) | 150 |
| Curent de fază al motorului (amperi) | , 10,5 A |
| Frecvența fazelor motorului (Hz) | 50, 60 |
Invertor monofazat STEADYPRES MM 11 - 11 A
Pentru pompe monofazate de până la 2 CP. Monofazat/monofazat.
452,16 €
779,58 €
| Putere (CP) | 2 |
| Curent de fază al motorului (amperi) | 11 |
| Frecvența fazelor motorului (Hz) | 50, 60 |
Invertor monofazat Active Driver Plus M/M 1.5 - 11 A
Pentru pompe monofazate de până la 2 CP. Monofazat/monofazat.
623,42 €
| Putere (CP) | 2 |
| Debit maxim (l/min) | 300 |
| Curent de fază al motorului (amperi) | 11 |
| Frecvența fazelor motorului (Hz) | 50, 60 |
Invertor monofazat PWM II 230 1 Basic DV/11 - 11 A
Pentru pompe monofazate de până la 2 CP. Monofazat/monofazat.
623,42 €
| Putere (CP) | 2 |
| Debit maxim (l/min) | 300 |
| Curent de fază al motorului (amperi) | 11 |
| Frecvența fazelor motorului (Hz) | 50, 60 |
Sirio XP UNIVERSAL - Invertor monofazat de 14 A
Pentru pompe de până la 2,5 CP. Monofazat/monofazat. Monofazat/trifazat.
333,18 €
| Putere (CP) | 2,5 |
| Debit maxim (l/min) | 150 |
| Curent de fază al motorului (amperi) | 14 |
| Frecvența fazelor motorului (Hz) | 50, 60 |