Unități de control al irigațiilor
Există 106 produse.
MultiControl Duo - unitate de control cu 2 zone pentru robinete
Gestionează 2 zone de irigații. Afișaj LCD.
117,44 €
144,98 €
| Număr de zone | 2 |
| Wifi | Nu |
| Dietă | tobe |
| Dimensiunea atacului | 3/4 " |
| Bluetooth | Nu |
NODE-BT-100-VALVE-B - unitate de control pentru cockpit cu 1 zonă
Cu electrovalvă. Conexiune de 1". Gestionează 1 zonă de irigații. Bluetooth.
115,83 €
121,93 €
| Număr de zone | 1 |
| Wifi | opţiune |
| Dietă | tobe |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | femeie/femeie |
| Bluetooth | Da |
Controlul apei - unitate de control cu 1 zonă pentru robinet
Gestionează 1 zonă de irigații. Bluetooth.
78,06 €
96,37 €
| Număr de zone | 1 |
| Wifi | Nu |
| Dietă | tobe |
| Dimensiunea atacului | 3/4 " |
| Bluetooth | Da |
P2C-401-E - unitate de control exterioară cu 4 până la 23 de zone
Gestionează 4 zone de irigații. WiFi opțional.
190,95 €
201,00 €
| Număr de zone | 4 |
| Wifi | opţiune |
| Modular | Da |
| Dietă | tensiunea rețelei |
| Bluetooth | Nu |
HPC-401-E - unitate de control exterioară cu 4 până la 23 de zone
Gestionează 4 zone de irigații. WiFi.
373,20 €
392,84 €
| Număr de zone | 4 |
| Wifi | Da |
| Modular | Da |
| Dietă | tensiunea rețelei |
| Bluetooth |
NODE-100-VALVE-B - unitate de control cu 1 zonă în cabină
Cu electrovalvă. Conexiune de 1". Gestionează 4 zone de irigații. Afișaj LCD.
159,36 €
167,75 €
| Număr de zone | 1 |
| Wifi | Nu |
| Dietă | tobe |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | femeie/femeie |
| Bluetooth | Nu |
HCC-800-M - unitate de control exterioară cu 8 până la 54 de zone
Gestionează 8 zone de irigații. WiFi. Carcasă metalică.
1.343,58 €
1.414,30 €
| Număr de zone | 8 |
| Wifi | Da |
| Modular | Da |
| Dietă | tensiunea rețelei |
| Bluetooth |
HCC-800-PL - unitate de control exterioară cu 8 până la 38 de zone
Gestionează 8 zone de irigații. WiFi. Carcasă din plastic.
890,11 €
936,96 €
| Număr de zone | 8 |
| Wifi | Da |
| Modular | Da |
| Dietă | tensiunea rețelei |
| Bluetooth |
A2C-75D-P - Unitate de control cu decodor de la 75 la 225 de zone pentru utilizare în exterior
Gestionează 75 de zone de irigații. WiFi opțional. Carcasă din plastic.
2.731,76 €
2.875,54 €
| Număr de zone | 75 |
| Wifi | opţiune |
| Modular | Da |
| Dietă | tensiunea rețelei |
| Bluetooth |
TBOS-BT1LT - unitate de control cu 1 zonă pentru puț
Ultimele articole în stoc
Gestionează 1 zonă de irigații. Bluetooth.
121,99 €
203,31 €
| Număr de zone | 1 |
| Wifi | Nu |
| Dietă | tobe |
| Bluetooth | Da |