R18DD3-120S - mașină de găurit cu acumulator 18V
Furnizat nr. 1 baterie, încărcător și geantă.
Comandă-l înainte de 23:59 și primește-l Mâine cu Poste Italiane - 3 giorni punto di ritiro
Optiuni de livrare
PurtătorDescriereLivrare estimata
Mail Boxes - 2 giorniAcest curier livreaza in 48 ore din momentul in care ii incredintam produsele.
Mâine - luni 18 mai
Mâine - luni 18 mai
Mâine
×
Nu există încă recenzii
Închide
Faceți o propunere de cumpărare
Oferta dvs. este trimisă.
Oferta dvs. este acceptată, vă rugăm să verificați căsuța de e-mail.
  • Folosiți punct în loc de virgulă
Se încarcă
Asistență telefonică pentru informații înainte de cumpărare.
Asistență post-vânzare în utilizarea corectă a produsului.
Descriere
Are un cuplu maxim de 50 Nm.
Are o mandrina fara cheie cu clichet de 13 mm din metal.
Este echipat cu 2 viteze si 24 de setari de frecare pentru control maxim in orice tip de prelucrare.
Are lumina led pentru o mai mare vizibilitate a zonei de lucru.
Pachetul R18DD3-120S include un burghiu R18DD3-0, o baterie de 2 amperi, un încărcător și o geantă.
Fișa cu date
Ryobi
R18DD3-120S
Cuplu maxim (Nm)
50
Tip baterie
litiu
Tensiunea bateriei (volți)
18 ani
Greutate (kg)
1.7
Garanție (ani)
3
Buy it with
  • WX380.1 - Burghiu cu ciocan cu acumulator 20V
  • WX390 - mașină de găurit cu ciocan cu acumulator 20V
Comparați cu produse similare
Acest produs
GSR 1,25 - racord cu racord 1 1/4" MF
Vizualizare rapidă
M329-010 - racord 1" FF
M329-010 - racord 1" FF
Vizualizare rapidă
PVC.
Preț Preț
Preț
Preț
Cuplu maxim (Nm) Cuplu maxim (Nm) 50 Cuplu maxim (Nm) -- Cuplu maxim (Nm) --
Tip baterie Tip baterie litiu Tip baterie -- Tip baterie --
Dimensiunea atacului Dimensiunea atacului -- Dimensiunea atacului 1 1/4 " Dimensiunea atacului 1 "