TF 5 - Tub fleksibël 1" x 50 cm
Në çelik inox.
20,13 EUR
| Madhësia e sulmit | 1 " |
Ka 2902 produkte.
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lidhja e motorit | NJËFAZË |
| Fuqia (KF) | 0.75 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 130 |
| Koka maksimale (m.) | 16 |
| Lidhja e motorit | NJËFAZË |
| Fuqia (KF) | 1 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 140 |
| Koka maksimale (m.) | 18.5 |
| Lidhja e motorit | NJËFAZË |
| Fuqia (KF) | 1.5 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 150 |
| Koka maksimale (m.) | 24 |
| Lidhja e motorit | NJËFAZË |
| Fuqia (KF) | 2 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 250 |
| Koka maksimale (m.) | 21 |
| Lidhja e motorit | NJËFAZË |
| Fuqia (KF) | 0.33 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 160 |
| Koka maksimale (m.) | 6.5 |
| Lidhja e motorit | NJËFAZË |
| Fuqia (KF) | 0.33 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 160 |
| Koka maksimale (m.) | 6.5 |
| Lidhja e motorit | NJËFAZË |
| Fuqia (KF) | 0.33 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 160 |
| Koka maksimale (m.) | 6.5 |
| Lidhja e motorit | NJËFAZË |
| Fuqia (KF) | 0.33 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 160 |
| Koka maksimale (m.) | 6.5 |