OT-8-FP - Grykë me kënd fiks 2,4 m hedh 360 gradë
Sulmi mashkullor.
5,63 EUR
8,28 EUR
| Diapazoni maksimal (m) | 2.4 |
| Këndi i punës (gradë) | 360 |
| Lloji i sulmit | mashkull |
Ka 403 produkte.
| Diapazoni maksimal (m) | 2.4 |
| Këndi i punës (gradë) | 360 |
| Lloji i sulmit | mashkull |
| Diapazoni maksimal (m) | 2.4 |
| Këndi i punës (gradë) | 180 |
| Lloji i sulmit | mashkull |
| Diapazoni maksimal (m) | 2.4 |
| Këndi i punës (gradë) | 270 |
| Lloji i sulmit | mashkull |
| Diapazoni maksimal (m) | 2.4 |
| Këndi i punës (gradë) | 240 |
| Lloji i sulmit | mashkull |
| Madhësia e sulmit | 1 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
| Madhësia e sulmit | 2 " |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
| Madhësia e sulmit | 1 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
| Madhësia e sulmit | 2 " |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
| Madhësia e sulmit | 3 " |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
| Madhësia e sulmit | 1 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
| Madhësia e sulmit | 2 " |
| Lloji i sulmit | femër/femër |