P220-23-90 - Solenoid valve 3"
Sulmi femër/femër. Në përforcuar Najloni. Me latching solenoid. Me rrjedhën rregullatori.
685,13 EUR
1 007,54 EUR
| Madhësia e sulmit | 3 " |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
Ka 403 produkte.
| Madhësia e sulmit | 3 " |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
| Madhësia e sulmit | 1 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
| Madhësia e sulmit | 2 " |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
| Numri i zonave | 2 |
| Funksionimi i solenoidit | drejtim i drejtpërdrejtë |
| Numri i zonave | 2 |
| Funksionimi i solenoidit | bistabil |
| Numri i zonave | 3 |
| Numri i zonave | 3 |
| Numri i zonave | 4 |
| Numri i zonave | 4 |
| Numri i zonave | 5 |
| Numri i zonave | 5 |