27,13 EUR 33,49 EUR -19%
Çmimet bien
Ka 4526 produkte.
E1 TRI/1 - Panel elektrik për pompë elektrike trefazore 7.5 HP
Për të ndezur një pompë elektrike trefazore. Fuqia: 5.5 kW (7.5 KF). Funksionim manual ose automatik. Hyrje për çelës presioni/notat.
287,29 EUR
495,32 EUR
| Fuqia (KF) | 7.5 |
| Rryma e fazës së motorit (Amper) | 18 |
E1 TRI/2 - Panel elektrik për pompë elektrike trefazore 12.5 HP
Për të ndezur një pompë elektrike trefazore. Fuqia: 9.2 kW (12.5 KF). Funksionim manual ose automatik. Hyrje për çelës presioni/notat.
302,15 EUR
520,94 EUR
| Fuqia (KF) | 12.5 |
E2 MONO - Paneli elektrik për 2 pompa elektrike njëfazore 3+3 HP
Për ndezjen e 2 pompave elektrike njëfazore. Fuqia: 2.2+2.2 Kw (3+3 HP). Funksionim manual, automatik. Ndërprerës presioni/hyrje notuese.
221,48 EUR
381,86 EUR
| Fuqia (KF) | 3 |
| Rryma e fazës së motorit (Amper) | 18 |
E2 TRI - Panel elektrik për 2 pompa elektrike trefazore 7.5+7.5 HP
Për ndezjen e dy pompave elektrike trefazore. Fuqia: 5.5+5.5 kW (7.5+7.5 KF). Funksionim manual ose automatik. Hyrje për çelës presioni/notat.
342,48 EUR
590,48 EUR
| Fuqia (KF) | 7.5 |
Eagle 900E - Spërkatës i hapshëm me një rreze hedhjeje prej 29.6 m
Lartësia e kullës 8.3 centimetra.
611,22 EUR
1 018,70 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 216 |
| Diapazoni maksimal (m) | 29.6 |
| Madhësia e sulmit | 1 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër |
| Fije | AKME |
Eagle 950E - Spërkatës i hapshëm me hedhje 28 m
Lartësia e kullës 8.3 centimetra.
611,22 EUR
1 018,70 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 224 |
| Diapazoni maksimal (m) | 28 |
| Madhësia e sulmit | 1 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
| Fije | AKME |
Eagle 952E - Spërkatës i hapshëm, hedhje 31.8 m
Lartësia e kullës 8.3 centimetra.
611,22 EUR
1 018,70 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 206.4 |
| Diapazoni maksimal (m) | 31.8 |
| Madhësia e sulmit | 1 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër |
| Fije | AKME |
EasyPlus - Njësi kontrolli 1-zonëshe për rubinet
Për instalimin e rubinetit.
36,44 EUR
44,99 EUR
| Numri i zonave | 1 |
| WiFi | Jo |
| Modular | Jo |
| Dieta | daulle |
EasyPlus - Njësi kontrolli 1-zonëshe për rubinete OFERTË
Për instalimin e rubinetit.
31,50 EUR
44,99 EUR
| Numri i zonave | 1 |
| WiFi | Jo |
| Modular | Jo |
| Dieta | daulle |
EASYPRESS-BLU - Rregullator elektronik i presionit
Për pompa deri në 2 KF. Me matës presioni. Me rivendosje automatike. Presioni i rinisjes 1.5 bar .
72,61 EUR
113,46 EUR
| Fuqia (KF) | 2 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | |
| Presioni i rinisjes (bar) | 1.5 |
| Rryma e linjës (Amper) | 16 A |
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lloji i sulmit | mashkull |
EASYPRESS-ROSSO - Rregullator elektronik i presionit
Për pompa deri në 2 KF. Me matës presioni. Me rivendosje automatike. Presioni i rinisjes 2.2 bar .
72,61 EUR
113,46 EUR
| Fuqia (KF) | 2 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | |
| Presioni i rinisjes (bar) | 2.2 |
| Rryma e linjës (Amper) | 16 A |
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lloji i sulmit | mashkull |
EASYPRESS-YELLOW - Rregullator elektronik i presionit
Për pompa deri në 2 KF. Me matës presioni. Me rivendosje automatike. Presioni i rinisjes 0.8 bar .
72,61 EUR
113,46 EUR
| Fuqia (KF) | 2 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | |
| Presioni i rinisjes (bar) | 0.8 |
| Rryma e linjës (Amper) | 16 A |
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lloji i sulmit | mashkull |


