Me dëborë-110 - Bora-çan turbinë 70 cm. Vigor - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Me dëborë-110 - Bora-çan turbinë 70 cm.

Me djegie të brendshme motor, servil Energji me Dëborë 110.

1 480,00 EUR

1 213,11 EUR pa TVSH

Mbylle
Nuk ka ende komente
Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.

Oferta juaj është pranuar, ju lutemi kontrolloni kutinë tuaj postare.

Me dëborë-110 - Bora-çan turbinë 70 cm.
 • Përdorni pikë në vend të presjes

Duke u ngarkuar

Mbështetje telefonike për informacion përpara blerjes.
Asistencë pas shitjes për instalimin e produktit.
Përshkrimi

Energji dëborë Dëborë-110, një nga më të fuqishme e familjes Energji; praktik, më efikas, thelbësore për korsi të lirë, të pjerrëta dhe të rrugëve nga bora.

Mund të veprojë edhe në trashësi të madhe dhe accumulations nga bora ose për të ngrirë borë.

Me prestar rradhës, lëvizja me turbinë, e largon, dhe 'gjuanin' e tij kalon, anash, në borë.

Pajisur me pajisje elektrike e konsumit 220V - thjesht lidhni me iniciativë të ndonjë elektrike prizë për një menjëhershëm të fillojë!

KARAKTERISTIKA TEKNIKE:

 • Motor benzine 4T Euro 2 cc.375 9,2 HP
 • Starter: manual / elektrike (220V)
 • Shpejtësia variator + mbrapa
 • Autonomia 5h
 • Një pune Fushën e 1,800 m2/orë
 • Turbinë cm gjerësi.70 - cm lartësi.54
 • Orientable deflector
 • Distanca e nxjerrje e 10-15 mt
 • Zhurma një ponderuara 106 dB
 • Vetë-lëvizja me këngë
 • Pesha kg.120
 • 24 muaj garanci
Të dhënat
Vigor
74435-30/2
10 Artikuj
8011779316027
Fuqia (Watt)
9.2
Markë motori
Energji
Zhvendosja (cc)
375
Sipërfaqja e punës (mm)
1800

Buy it with

 • Me dëborë-110 - Bora-çan turbinë 70 cm.
 • +
 • Me dëborë-80 - Bora fryrës, turbinë 61 cm.
 • +
 • Me dëborë-40 - Snowplow turbinë 52 cm.
 • 3 130,00 EUR-10 %
  Cmimi total: 2 817,00 EUR