27,13 EUR 33,49 EUR -19%
Katalogu
Ka 5320 produkte.
Pompë për ujëra të zeza BC 20/50-MF - 2 HP trefazore, me dy kanale
Shkalla e rrjedhjes deri në 850 l/min (51 m³/h). Koka deri në 17 m. Motor 1.5 kW (2 HP).
680,71 EUR
1 173,64 EUR
| Lidhja e motorit | TRE-FAZË |
| Fuqia (KF) | 2 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 750 |
| Koka maksimale (m.) | 15 |
2,90 EUR
14,51 EUR
| Kapaciteti i rezervuarit (litra) | 2 |
Shpërndarës 4-kahësh 1" OUTLET
Artikujt e fundit në magazinë
Për të lidhur katër pajisje të ndryshme me rubinetin.
3,50 EUR
17,50 EUR
| Madhësia e sulmit | 1 " |
Lidhës i shpejtë për tuba 1/2" PRIZË
Për lidhje me rubinetin.
0,30 EUR
1,50 EUR
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
1/2" Riparim i Pajisjeve PRIZIMI
Për të riparuar lehtësisht tubat.
0,30 EUR
1,50 EUR
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
Prizë rubineti 1/2"
Prizë me lidhje të filetuar dhe bashkim të shpejtë.
0,30 EUR
1,50 EUR
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
Lidhës i shpejtë për tuba 1/2" PRIZË
Për lidhje me rubinetin.
0,30 EUR
1,50 EUR
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
Lidhës tubi 16 mm DALJE
Artikujt e fundit në magazinë
0,30 EUR
1,50 EUR
TOP 3 - VORTEX (10m) - Pompë elektrike kulluese 0.75 HP për ujë të ndotur OFERTË
Artikujt e fundit në magazinë
Shpejtësia e rrjedhjes deri në 170 l/min (10.2 m³/h). Koka deri në 8.7 m. Motor 0.55 kW (0.75 HP). Kabllo 10 metra me spinë Schuko.
149,08 EUR
286,70 EUR
| Lidhja e motorit | NJËFAZË |
| Fuqia (KF) | 0.75 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 170 |
| Koka maksimale (m.) | 8.7 |
4SR 6/4 S-HYD - Pompë zhytëse 150 litra OFERTË
Artikujt e fundit në magazinë
PJESË HIDRAULIKE. PA MOTOR. Shkalla e rrjedhjes deri në 150 l/min (1.8 m³/orë). Rryma deri në 25.5 metra.
130,69 EUR
251,32 EUR
| Fuqia (KF) | 0.75 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 150 |
| Koka maksimale (m.) | 25.5 |
FUTURE JET 2AX - OFERTË pompë elektrike vetëmbushëse trefazore 1.25 HP
Artikujt e fundit në magazinë
Shkalla e rrjedhjes deri në 120 l/min (3.5 m³/h). Koka deri në 56 m. Motor 0.90 Kw (1.25 KF).
164,94 EUR
317,20 EUR
| Lidhja e motorit | TRE-FAZË |
| Fuqia (KF) | 1.25 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 120 |
| Koka maksimale (m.) | 56 |
VX 15/35-ST - Pompë elektrike trefazore VORTEX për ujëra të zeza 1.5 HP OFERTË
Artikujt e fundit në magazinë
Shkalla e rrjedhjes deri në 500 l/min (35 m³/h). Koka deri në 15 m. Motor 1.1 kW (1.5 HP).
348,29 EUR
669,78 EUR
| Lidhja e motorit | TRE-FAZË |
| Fuqia (KF) | 1.5 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 500 |
| Koka maksimale (m.) | 15 |


