27,13 EUR 33,49 EUR -19%
Katalogu
Ka 5320 produkte.
Set përforcues presioni trefazor CB2 - HT 10/6 - 2x4 HP
Motor 2 x 3 kW (2 x 4 HP). Shpejtësia e rrjedhjes deri në 500 l/min (30 m³/h). Kryqëzimi deri në 93 m.
3 214,09 EUR
5 843,80 EUR
| Lidhja e motorit | TRE-FAZË |
| Fuqia (KF) | 8 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 500 |
| Koka maksimale (m.) | 93 |
CB2 - HT 10/7 - Set përforcues presioni trefazor 2x4 HP
Motor 2 x 3 kW (2 x 4 HP). Shpejtësia e rrjedhjes deri në 500 l/min (30 m³/h). Kryqëzimi deri në 108 m.
3 214,09 EUR
5 843,80 EUR
| Lidhja e motorit | TRE-FAZË |
| Fuqia (KF) | 8 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 500 |
| Koka maksimale (m.) | 108 |
CB2 - HT 15/3 - Grup presioni trefazor 2x5.5 HP
2 motorë 4 kW (2 x 5.5 HP). Shkalla e rrjedhjes deri në 800 l/min (48 m³/h). Kryqëzimi deri në 72 m.
3 707,95 EUR
6 741,72 EUR
| Lidhja e motorit | TRE-FAZË |
| Fuqia (KF) | 11 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 800 |
| Koka maksimale (m.) | 72 |
CB2 - HT 15/4 - Grup presioni trefazor 2x7.5 HP
Motor 2 x 5.5 kW (2 x 7.5 HP). Shpejtësia e rrjedhjes deri në 800 l/min (48 m³/h). Kryqëzimi deri në 96 m.
4 008,55 EUR
7 288,28 EUR
| Lidhja e motorit | TRE-FAZË |
| Fuqia (KF) | 15 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 800 |
| Koka maksimale (m.) | 96 |
916-26 - OFERTË për bashkim të shpejtë 3/4" dhe 5/8"
Për tuba 16 dhe 19 mm.
3,42 EUR
4,88 EUR
| Madhësia e sulmit | 3/4 ", 5/8" |
932-26 - OFERTË PËR MONTIM RIPARIMESH 1/2"
Për tuba 13, 16 dhe 19 mm.
4,27 EUR
6,10 EUR
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
933-26 - OFERTË PËR MONTIMET E RIPARIMEVE 3/4" dhe 5/8"
Për tuba 16 dhe 19 mm.
4,27 EUR
6,10 EUR
| Madhësia e sulmit | 3/4 ", 5/8" |
24,00 EUR
30,00 EUR
P2C-401-E - Njësi kontrolli e jashtme me 4 deri në 23 zona
Menaxhon 4 zona ujitjeje. WiFi opsional.
190,95 EUR
201,00 EUR
| Numri i zonave | 4 |
| WiFi | opsion |
| Modular | Po |
| Dieta | tensioni i rrjetit |
| Bluetooth | Jo |
PCC-601-E - Njësi kontrolli e jashtme me 6 zona OFERTË
Menaxhon 6 zona ujitjeje.
120,00 EUR
150,00 EUR
| Numri i zonave | 6 |
| WiFi | opsion |
| Modular | Jo |
| Dieta | tensioni i rrjetit |
INMBLP050CL1X - Tub me dendësi të ulët PN10 me diametër 15 mm
Bobina 30 metra. Teknologjia Blu Lock.
32,00 EUR
| Gjatësia (m) | 30 |
901528300 - Mangallë për sobë peleti 13.5 kW
Për Eva Calòr, Ines dhe Milly. Në çelik.
23,75 EUR
43,19 EUR


